Bu yazımızda sizlere Beefy Finance (BIFI) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Beefy.Finance (BIFI) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para BIFI Token

Bu yazımızda sizlere Beefy Finance (BIFI) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Beefy.Finance (BIFI) Nedir?

Beefy.finance, Binance akıllı zincirinde, verim çiftçiliğinden elde edilen getiriyi maksimize etmeye yardımcı olan bir getiri optimizasyon aracıdır.

Sadece size daha iyi bir bakış açısı vermek için, Bakerysoup.org bir verim çiftliği platformudur ve Venus.io da öyle. Doğrudan bu iki platformu kullanarak çiftçilik yapabilirsiniz, ancak Beefy.finance gibi bir şey veya autofarm.network gibi bir alternatifi kullandığınızda, temelde verim çiftliği çabanızı otomatik olarak optimize ediyor ve maksimize ediyorsunuz.

Biraz arka plan, bu ekosistemdeki ilk toplayıcılardan biri, aynı zamanda Verimli Çiftçilik için de harika bir seçenek olan Yearn Finance'tır. Ancak, Yearn Finance, yakın geçmişte işlem maliyeti (Ethereum GAS ücretleri) hızla yükselen Ethereum Ağı üzerinde çalışıyor. Kazançlı bir alternatif olarak Beefy Finance, Binance Smart Chain üzerinde ve daha düşük bir işlem ücreti ile çalışıyor. Bu, APY'leri en üst düzeye çıkarmak için sık sık yeniden dengeleyebilen ve daha fazla işlem kullanabilen çok daha ilgili stratejilere kapı açar.

Beefy Finance ile Getiri Nasıl Optimize Edilir?

Beefy Finance, bir kasa sistemi aracılığıyla getirileri optimize eder; kasalar, akıllı sözleşmeler yoluyla stratejiler uygulayan yatırım araçları olarak hizmet eder.

Bu kasalar, sizin için en iyi verimli tarım fırsatlarını otomatik hale getirir.

Bir kasa aşağıdaki işlevlere sahiptir:

Kripto varlıklarını likidite olarak kullanma,

Varlıkları başkaları için teminat olarak sağlama,

Tasfiye şansını azaltmak için teminatı yönetmek,

Getiri ve bileşik kar elde etmek için varlıkları kullanmak.

Yeni başlayanlar için hazmetmesi gereken çok şey olabileceğini biliyorum, ancak bu DApp'lerle etkileşime girmeye başladığınızda, daha iyi anlamaya başlayacaksınız.

Neden Beefy Finance'e İhtiyacınız Var?

Bir kişi, Venus.io, Backeryswap.org veya diğerleri gibi platformlarla doğrudan tarım yapabilir, ancak kasalar gazdan tasarruf etmenize, borç oranlarına karşı sağlıklı teminat sağlamanıza, mümkün olan en iyi getiriler için kendi kendini optimize etmenize ve otomatik olarak yeniden yatırım yapmanıza yardımcı olur.

Kasalar, yukarıdaki işlevlerle kullanıcıların De-Fi tarım deneyimlerini tamamen otomatikleştirmelerine ve getirileri mümkün olan en iyi şekilde optimize etmelerine olanak tanır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ