Başarılı bir lansmandan sonra, bugüne kadarki en iyi NFT koleksiyonlarından birini piyasaya süren ve piyasanın iniş çıkışlarına oldukça dayanıklı bir dijital para olan Mind Music, 25 Haziran 2022'de yapılması planlanan çoklu zincir lansmanı için hazı

Bekleyiş Sona Erdi! Mind Music Multichain Lansmanı Burada

Başarılı bir lansmandan sonra, bugüne kadarki en iyi NFT koleksiyonlarından birini piyasaya süren ve piyasanın iniş çıkışlarına oldukça dayanıklı bir dijital para olan Mind Music, 25 Haziran 2022'de yapılması planlanan çoklu zincir lansmanı için hazırlandı. -chain, blok zincirler arasındaki boşluğu kapattığı ve aralarında sorunsuz dijital para ticaretine izin verdiği için kripto endüstrisinin geleceğidir. Mind Music, bunu kullanarak hem projenin hem de yatırımcıların kazançlı çıktığı fütüristik bir ekosistem yaratma yolunda bir adım atıyor.

Mind Music projesi, zihinsel sağlık sorunları hakkında farkındalık yaratmak ve bu tür sorunlardan muzdarip olanlara yardım etmekle ilgilidir. Ve çok zincirli lansman yoluyla Mind Music, blok zincirler arasında bir köprü oluşturmayı, böylece çok sayıda fırsat yaratmayı ve projenin uzun vadeli sürdürülebilirliğini ve başarısını sağlamayı planlıyor. Ayrıca, varlıkları farklı bir blok zincirine aktarmak için katlanılan ücretler, benzer ölçekteki diğer projelerle karşılaştırıldığında oldukça düşük tutulmuştur.

Yatırımcılar ayrıca, varlıkları şimdiye kadarki en düşük fiyatla elde etmek için Mind Music'te Fair Launch'a katılabilir ve daha fazla insanın devrimci fikrin, yani Mind Music'in bir parçası haline geldikçe önümüzdeki günlerde büyümesini izleyebilir. Mind Music resmi web sitesinden Ethereum, Matic, Fantom (FTM), Cronos ve Avax üzerindeki Fair Launch'a katkıda bulunabilirsiniz.

Akıl Müziği Hakkında

Mind Music, zihinsel sağlık konusunda küresel ölçekte farkındalık yaratmak için dünyanın dört bir yanındaki sanatçılarla işbirliği yapıyor. Kripto tarafından finanse edilen türünün ilk örneği olan kendi plak şirketleri Mind Record'u piyasaya sürdüler. Halihazırda piyasaya sürülen ve önümüzdeki aylarda çıkması planlanan tüm şarkılar akılda kalıcı sözlere sahip ve insanların zihinsel sağlık sorunlarını algılama biçimini değiştirmeyi amaçlıyor. Müzik Spotify, YouTube, TikTok ve Instagram'da yayınlandı. Ayrıca, kripto endüstrisini kapsayan başarılı bir YouTube kanalı olan CryptoWendyO, Mind Music'i inceledi, bu yüzden kontrol ettiğinizden emin olun.

Mind Music NFT Hakkında Her Şey

NFT'ler son birkaç yılda bir fırtına yarattı ve en pahalısı yaklaşık 91,8 milyon dolar getirdi. Bu çok büyük bir miktar ve NFT'lerin etrafındaki çılgınlığın net bir resmini çiziyor. Şimdi, temelde değiştirilemez olan NFT'lerin bir tür değiştirilebilir fayda sağladığını, gerçek hayatta kullanım örnekleri sunduğunu ve sosyal bir amacı desteklediğini hayal edin. Kim buna yatırım yapmaz, değil mi?

Mind Music NFT koleksiyonu, 1000'i satın alınabilecek, kalan 10'u takım veya eşantiyonlar için ayrılmış toplam 1010 NFT'den oluşuyor. NFT'lerde, toplam sayı ne kadar küçükse veya koleksiyon ne kadar az olursa, talepleri o kadar yüksek olur ve ardından fiyatta daha hızlı bir artış olur. Mind Music NFT koleksiyonunda da durum tam olarak budur.

Koleksiyonla birlikte, halka açık 1000 tanesinde gizlenmiş 10 özel NFTS olacaktı. Efsanevi NFT'lerden birine sahip olmak, platformda kazançlı ödüller ve başka avantajlar sunar. Bir Efsanevi NFT'ye sahip olma şansınızı artırmak için Mind Music NFT koleksiyonundan mümkün olduğunca çok nane yapın.

İşte, Değiştirilemez Tokenler kavramını bir sonraki seviyeye taşıyan devrim niteliğinde bir fikir olan Mind Music NFT'yi basmanın bazı faydaları.

Sadece NFT'yi Tutarak Sabit Bir Pasif Gelir Kazanın

Emek harcamadan para kazanmayı kim sevmez ki? Mind Music bunu gerçeğe dönüştürdü ve artık sadece platformun NFT'sini tutarak arkanıza yaslanıp sabit bir para akışı kazanabilirsiniz.

Mind Music işleminden elde edilen %1'lik yansıma, tüm NFT sahipleri arasında eşit olarak dağıtılacak ve platformda yansıma kazanmanın tek yolu bu olacaktır. Bunun dışında, Mind Music tokenlerini satın almak için kullanılan tüm NFT işlemlerinde %10'luk bir ücret alınacaktır. Bunlar daha sonra çeşitli NFT sahipleri arasında eşit olarak dağıtılacaktır.

Yani Mind Music ekosisteminde pasif gelir elde etmenin bir değil iki yolu var.

Diğer hediyelerle birlikte Mind Music'in ilk sınırlı sayıda albümünün fiziksel bir kopyasını alın:

Nadir şeyler toplamayı seviyorsanız, Mind Music, Mark Hamilton'ın albümünün fiziksel bir kopyasını CD ve NFT'yi satın alan tüm yatırımcılar için bir indirme paketi sunuyor. Bunlar, NFT'yi satın alırken durum böyle değilse, stokta mevcut olduğunda kullanıcıya teslim edilecektir. Ayrıca, sınırlı üretim koleksiyonuna sahip olmanın tek yolu bu olacak.

Mind Music Etkinliklerine Doğrudan Giriş

Müziğin büyük bir hayranı mısınız ve konserlere ve etkinliklere katılmayı seviyor musunuz? Mind Music, tüm NFT sahiplerine gelecekteki tüm etkinliklere ücretsiz giriş imkanı sunar. Ve özel Efsanevi NFT'yi almak için yeterli sayıda NFT basmış olanlar, tüm alanlara, ücretsiz yiyecek ve içeceklere erişim elde edecekler. Ayrıca Efsanevi NFT sahiplerine konser veya etkinlikte performans sergileyen sanatçılarla tanışma fırsatı da sunulacak.

Mind Music Token Hakkında Her Şey

Mind Music tokeni, m sayesinde çok sayıda yatırımcıyı platforma çeken bir sonraki faktördür. Arket odaklı tokenler ve kullanılan ödüllendirici protokoller. Ayrıca, token önemli ölçüde gelişmiştir ve özel köprü kullanılarak çoklu zincir entegrasyonu göz önüne alındığında, yatırımcılar Mind Music tokenini Ethereum, Binance, Cronos, Avalanche, Fantom ve Matic dahil olmak üzere farklı blok zincirlerinde takas edebilecektir. Bu, Mind Music tokenini böylesine ayrıntılı bir çok zincirli entegrasyona ulaşan ilklerden biri yapar.

Ayrıca, token bu yıl 2022'de 10 Merkezi Borsada CEX  listelenecek ve şu anda XT.com ve CoinTiger'da mevcut. Mind Music tokeni de stake yoluyla pasif bir gelir elde etmenin bir yolunu sunar. Yatırımcılar, her biri farklı bir kilitleme süresine ve APY'ye (Yıllık Kar Getirisi) sahip olan mevcut stake havuzlarından herhangi birini seçebilir. Tokenlerinizi  180 gün boyunca stake havuzunda kilitlemeye hazırsanız, getiriler %75 gibi yüksek, sektördeki en yüksek oranlardan biridir. Daha düşük bir kilitleme süresi için başka seçenekler de vardır.

Mind Music, Mayıs ve Haziran aylarında iki yeni sanatçıyla stüdyolarda kayıt yapmakla meşguldü, bu kayıtlar Q3 ve Q4 2022 civarında yayınlanacak. Proje hızla büyüyor ve dürüst olmak gerekirse, herkesin beklediğinden daha hızlı!

Bu nedenle, bu son derece değişken piyasada en iyi yatırım getirisini elde etmek ve paranızı güvende tutmak için Mind Music NFT'yi basmak ve Mind Music tokenine yatırım yapmak için doğru zaman. Ayrıca, Adil Lansmandan sonra çoklu zincir kurulumu tamamlandıktan sonra, yatırımcılar çok düşük bir maliyetle blok zincirler arasında sorunsuz bir şekilde dijital para ticareti yapabilir ve böylece Mind Music'i zamanın en umut verici projesi haline getirir.

Mind Music hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi web sitesini ziyaret edin https://mindmusic.finance/

Ayrıca, son gelişmeler ve albüm lansmanlarından haberdar olmak için mevcut tüm kanallarda Mind Music'i takip edin.

Twitter: https://twitter.com/mindmusic_bsc

Instagram: https://www.instagram.com/mindmusicbsc/

Facebook: https://www.facebook.com/mindmusicbsc

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC-vaUSbRIEbJZCXunGomx8A

Telegram: https://t.me/MindMusicGroup

Medya bağlantısı:

Şirket: Mind Music

İletişim: Mark Hamilton

E-posta: [email protected]

Web sitesi: https://mindmusic.finance/

Ülke :- İngiltere

Şehir: - LONDRA

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ