Bu yazımızda sizlere Bella (BEL) Nedir? sorusunun cevabını vermeye ve proje hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalışacağız.

Bella (BEL) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para BEL Coin

Bu yazımızda sizlere Bella (BEL) Nedir? sorusunun cevabını vermeye ve proje hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalışacağız.

Bella (BEL) Nedir?

Bella Protocol, mevcut Merkezi Olmayan Finans (DeFi) protokolleri için birleştirilmiş bir kullanıcı arayüzüdür. ARPA proje ekibi tarafından oluşturulan Bella Protocol, mevcut DeFi protokollerinin kullanıcı deneyimini basitleştirmeyi ve kullanıcıların varlıklarını kolayca dağıtmalarına ve kazanç elde etmelerine olanak sağlamayı amaçlamaktadır.

Bella Protokolünün planlanan ürünleri şunları içerir:

Bella Likidite Madenciliği: Kullanıcılar, Curve, ARPA / USDC, BEL / USDC Likidite Sağlayıcı (LP) tokenlerini paylaşabilir ve BEL ödülleri alabilir.

Bella Flex Savings: Stabilcoinler ve diğer kripto para birimleri için platformlar arası arbitraj getiri tarım stratejileri sunar.

Bella Tek Tıkla: Varlıkları, Bella'nın saklama hizmeti aracılığıyla sübvanse edilmiş gaz ücretleri ile popüler DeFi ürünlerine dağıtmak için akıllı portal.

Bella Borç Verme: LP tokenları ve yapılandırılmış finans ürünleri desteği ile merkezi olmayan borç verme ürünü.

Bella Robo-Advisor: Kullanıcı risk profiline göre özelleştirilmiş endeks portföyü, getiri kazandıran sabit paralar ve diğer kripto varlıkları oluşturma.

BEL tokenı, Bella Protocol platformunda stake etme, ücret toplama, Bella hizmetlerinde indirimler ve ayrıca oylama ve yönetişim için kullanılabilir.

Bella Protokolü, Ağustos 2020'de gerçekleştirilen özel bir token satışıyla toplam 4,50 milyon USD topladı ve toplam token arzının% 6,00'ünü 0,75 USD / BEL oranında sattı.

Bella Protocol (BEL) Nedir?

Bella Protocol, DeFi kullanıcı deneyimindeki yüksek gaz ücretleri ve dik bir öğrenme eğrisi gibi mevcut sorunlu noktaları çözmeyi ve DeFi ekosistemine daha fazla kullanıcı dahil etmeyi hedefliyor. Bella, otomatik yeniden dengeleme ile çeşitli platformlar arası verim çiftçiliği stratejileri sunar ve hem yeni hem de deneyimli kullanıcılara zincir üzerinde veya Bella'nın saklama hizmeti aracılığıyla hitap eder. Proje ayrıca, işlemleri birleştirerek ve akıllı sözleşmelerle gruplar halinde etkileşime girerek (12 saatte bir) dahil edilen işlem gazı ücretlerini en aza indirir. BEL, Bella ekosisteminin yerel fayda tokenı olup aşağıdaki kullanım durumlarıyla birlikte karşımıza çıkıyor.

Ücret Toplama: Platformdan elde edilen işlem ve hizmet gelirinin bir kısmı BEL stajyerlerini ve seçmenleri ödüllendirmek için kullanılacaktır. Gelir akışı şu taraflar arasında paylaşılır: BEL stajyerleri ve seçmenleri, yönlendirme kanalları, operasyon bütçesi ve projenin risk rezervi (güvenlik olayları gerçekleştiğinde kullanıcıları tazmin etmek için kullanılacak bir varlık havuzu).

İndirimler: BEL sahipleri hizmet ücreti indirimlerinden yararlanır. Örneğin, kullanıcılar, ücretlerini BEL'de ödemeyi seçtiklerinde Robo-Advisor ürününü kullanmak için daha az ödeyecekler.

Stake etme: Bella Protokol ekibi, ilk iki yılda dolaşımdaki arzdaki artışı dengelemek için normal BEL token sahipleri için stake ödülleri başlatmayı planlıyor.

Oylama ve Yönetişim: BEL token'larına sahip olan kullanıcılar, potansiyel ürün yükseltmeleri, sürümleri ve parametre düzeltmeleri için oy kullanabilir.

Bu linke tıklayarak Binance’ten  Bella Protocol (BEL) coini %10 komisyon indirimiyle alabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ