Lider Bitcoin borsası Binance, iş ortaklarının Binance’in “teknoloji, güvenlik ve likiditesini” sağlarken kendi pazarları için borsalar kurmasına olanak tanıyan yeni bir ürün olan Binance Cloud'u piyasaya sürüyor.

Lider Bitcoin Borsası Bulut Hizmetini Devreye Sokuyor

Lider Bitcoin borsası  Binance, iş ortaklarının Binance’in “teknoloji, güvenlik ve likiditesini” sağlarken kendi pazarları için borsalar kurmasına olanak tanıyan yeni bir ürün olan Binance Cloud'u piyasaya sürüyor.

Binance Cloud, borsanın eşleşen motorunu, ticari risk yönetimi protokollerini ve güvenlik önlemlerini içeriyor.

Ürün, katılımcılara gerekli sıhhi tesisatın inşası için hızlı bir yol sağlayarak dünya çapında kripto benimsenmesini artırmak için tasarlanmıştır. Ayrıca Malta merkezli şirketin markasını genişletiyor ve teknolojisini sektörün yeni altyapısı için temel bir yapı taşı olarak oluşturmayı hedefliyor.

Binance CEO'su Changpeng Zhao konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yapıyor:

“Binance Cloud, yeni finansal altyapıyı blockchain teknolojisine dayalı açık bir platformda birleştirerek müşterilerini ve küresel ortaklarını eksiksiz bir anahtar teslimi borsa platformu çözümü ile destekliyor. Binance’in teknolojisine ve kaynaklarına bir altyapı sağlayıcısı olarak erişim sağlamaya odaklanan bu girişimlerle, platformlara ve iş ortaklarına yönelik teknik zorlukları sınırlayarak kullanıcılarına ve yerel fiat erişimine odaklanmalarını ve küresel kripto kullanımını benimsemelerini hızlandırmayı amaçlıyoruz. ”

 Yeni çözüm ayrıca Binance’in, kullanıcıların 180'den fazla fiat para birimi kullanarak kripto satın almalarını ve satmalarını sağlama hedefini de ilerletiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ