Analistlerin ve kripto para birimi uzmanlarının söylediklerine dayanarak, bu üçü arasından seçimimiz Orbeon Protokolü.

Big Eyes Coin (BIG) vs. Avalanche (AVAX) vs. Orbeon (ORBN): Ayı Piyasasıyla Mücadele Eden Tokenler

Analistlerin ve kripto para birimi uzmanlarının söylediklerine dayanarak, bu üçü arasından seçimimiz Orbeon Protokolü. Orbeon şimdi ön satışın 3. aşamasına girdi, 1. aşama ve 2. aşama fiyatın 0,004$'dan 0,0216$'a çıktığını gördü, ancak siz bunu kaçırmadınız. Birçok uzman bu fiyatın 0,24 dolara çıkmasını bekliyor.

Orbeon Protokolü (ORBN) Nedir?

Orbeon Protokolü, yatırımcıları sevdikleri markalarla buluşturan bir çözümdür. Daha önce, bu alan risk sermayedarlarının tekelindeydi. Bununla birlikte, fraksiyonlara ayrılmış NFT'leri kullanan herkes artık dünyanın en umut verici girişimlerinden bazılarına 1 ABD Doları kadar düşük bir yatırım yapabilir.

Bu yenilikçi proje, likiditeyi on yıl boyunca kilitledi ve geliştirici belirteçleri 12 ay süreyle kilitlendi. Ciddiler ve projelerinin başarılı olacağına kesin olarak inanıyorlar. Fayda çok geniş ve analistlerin neden bu kripto para biriminin fiyatında keskin bir artış öngördüğünü gösteriyor.

Platformun yerel belirteci ORBN'dir. Yerel belirteci tutarak, aşağıdakilere erişme fırsatınız olur:

*Özel yatırımcı grupları ve gelecekteki finansman turlarına öncelikli erişim.
*Staking – pasif gelir elde etmek için jetonunuzu stake edebilirsiniz.
*Yönetişim – büyük kararlar ve yaklaşan projeler hakkında söz sahibi olun.
*İndirimler – kullanıcılar, USDC tarafından ödenen işlem ücretlerinde ve geri ödeme ödüllerinde indirim alacaklardır.

Avalanche (AVAX)

Avalanche, akıllı sözleşme işlevine sahip merkezi olmayan, açık kaynaklı bir hisse ispatı blok zinciridir. Çığ (AVAX), platformun yerel kripto para birimidir ve oyunun kurallarını değiştiren merkezi olmayan bir mutabakat protokolüdür. İşlemleri 1 saniyenin altında onaylayabilen ilk akıllı sözleşme platformu oldu.

Avalanche (AVAX) geçen yıl inanılmaz bir fiyat hareketi gördü. Ciddi kullanımı ve değeri olan bir kripto para birimidir. Yine de, bu proje zaten uzayda görünürlük kazandığından, Orbeon Protokolü'nden (ORBN) farklı getiriler görebilirsiniz. Dijital varlıklarda ciddi kazanımlar elde etmek için yenilikçi bir projeye göz atmanız ve erken yatırım yapmanız gerekiyor.

Big Eyes (BIG)Nedir ?

Big Eyes (BIG), ekolojik faydalara odaklanan bir kripto para birimidir. Big Eyes (BIG) geliştiricileri, token tedariklerinin %5'ini okyanus restorasyonunda uzmanlaşmış hayır kurumlarına bağışlar. Ana proje odakları DeFi, NFT ve meta veri deposudur.

Big Eyes (BIG) bu alanda büyümeyi hedefliyor. Ancak, birçok yeni proje bunu yapar. Teknik incelemede bulabileceğiniz düzinelerce pratik durum içeren Orbeon Protokolü ile karşılaştırmaları tartmak hiç akıllıca değil.

Orbeon Protokolü Ön Satışı Hakkında Daha Fazlasını Öğrenin

Web sitesi: https://orbeonprotocol.com/

Ön satış: https://presale.orbeonprotocol.com/register

Telgraf: https://t.me/OrbeonProtocol

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ