BiLira evlere kapandığımız şu günlerde önemli bir etkinlik düzenliyor.

BiLira "Bize Her Şeyi Sorabilirsin" Etkinliği Düzenliyor

BiLira evlere kapandığımız şu günlerde önemli bir etkinlik düzenliyor. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer veriliyor:

Herkesin geleceğin finans dünyasında eşit haklara sahip olması ve merkeziyetsiz internet – dağıtık finans kavramı ve ürünleri ile bağlantı kurabilmesi amacıyla geliştirilen BiLira, dünyanın ve ülkemizin COVID-19 salgını döneminde kullanıcıların sorularını yanıtlamaya hazırlanan özel etkinlik serisine başlıyor. “BiLira: Bize Her Şeyi Sorabilirsin” isimli etkinlik serisinin ilki 23 Nisan 2020 tarihinde 17:00’da başlıyor. Canlı olarak yayınlanacak olan etkinlik öncesi katılımcılar, merak ettiği soruları önden de paylaşabilecek. 

Türk Lirası tarafından desteklenen, herkese uyumlu ve güvenilir ilk stabil kripto para birimi BilLira olarak, #evdekal günlerinde dünyanın her anlamda dönüşümünün eşiğindeyken “online” etkinlik serisine başlıyoruz.

“BiLira: Bize her şeyi sorabilirsin” etkinliklerinin ilki “Stabil Kripto Paralara Giriş” konusunda, BiLira Operasyon Direktörü Vidal Arditi’nin konukluğu ile 23 Nisan 2020 tarihinde 17:00'da gerçekleşecek.

Siz de bu etkinlikte gündeme almamızı istediğimiz ve merak ettiğiniz soruları bizimle bu form üzerinden paylaşabilirseniz, etkinlik sırasında yanıtlamaya çalışırız. Eğer yetişemez veya konudan bağımsız kalırsa da paylaşmaktan çekinmeyin. Diğer etkinliklerimize ilham verirsiniz. 

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ