Binance, SEI ve CYBER için Launchpool'u Tanıttı: Tokenları Stake Edin ve Kripto Paranın Geleceğini Kucaklayın!

Binance 2 Altcoin İçin Launchpool

Lider kripto para borsası Binance, çığır açan Launchpool platformu aracılığıyla inovasyonu teşvik etmeye devam ediyor. Bu kez, iki heyecan verici projeyi desteklemek için altın bir fırsat sunuyor: Sei (SEI) ve CyberConnect (CYBER). Kullanıcılar artık BNB, TUSD ve FDUSD stake ederek projelere katılabilir ve token toplayabilir.

Karşınızda Altcoin Sei (SEI)

Sei (SEI), verimli dijital varlık değişimi için özel olarak tasarlanmış son teknoloji bir katman 1 blok zinciridir. SEI tokenlarını farmlamak için kullanıcılar, 2 Ağustos 2023 saat 03:00'te başlamak üzere 30 günlük bir süre boyunca özel havuzlarda BNB, TUSD ve FDUSD stake edebilir.

Verimli bir farming döneminin ardından Binance, SEI'yi 15 Ağustos 2023 tarihinde saat 15:00'te listeleyecektir. Yatırımcılar daha sonra SEI/BTC, SEI/USDT ve SEI/BNB alım satım çiftlerinin keyfini çıkarabilecek ve heyecan verici yeni yatırım fırsatlarına kapı açacak.

CyberConnect (CYBER) ile tanışın

Binance Launchpool'a 37. proje olarak katılan CyberConnect (CYBER), çığır açan bir Web3 sosyal ağı sunarak geliştiricilerin bağlantının geleceğini şekillendirecek sosyal uygulamalar oluşturmasını sağlıyor.

CYBER tokenlerine sahip olmak için katılımcılar, 2 Ağustos 2023 tarihinde saat 03:00'te başlamak üzere 30 günlük bir süre boyunca belirlenen havuzlarda BNB, TUSD ve FDUSD stake edebilirler.

Çok beklenen CYBER'ın Binance'te listelenmesi 15 Ağustos 2023'te saat 12:00'de gerçekleşecek. Yatırımcılar daha sonra CYBER/BTC, CYBER/USDT ve CYBER/BNB alım satım çiftlerinde eğlenebilir ve merkeziyetsiz sosyal ağ dünyasında sınırsız olasılıkların kilidini açabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ