Binance 35. Ay değerlendirmesini yayınladı. Binance'ten yapılan açıklamada şu ifadelere yer veriliyor.

Binance 35. Ay Değerlendirmesini Yayınladı

Binance 35. Ay değerlendirmesini yayınladı. Binance'ten yapılan açıklamada şu ifadelere yer veriliyor: 

Binance'in 35. Ayında (15 Mayıs-15 Haziran 2020), kullanıcılarımız için bir güvenlik kampanyası başlattık, Binance Pool'a yeni bir özellik ekledik ve daha fazlası!

Büyük Hikaye: Madencilik için Binance Pool

Her ay olduğu gibi 35. ayımızda da neyi daha iyi yapabileceğimizi ve ne kadar daha fazla BUIDL edebileceğimizi, inovasyonlara imza atabileceğimizi ve verebileceğimizi kendimize soruyoruz.

Geçtiğimiz ayın öne çıkan ürünlerinden biri olan Binance Pool bir Akıllı Havuz hizmeti ile kripto madenciliği platformunu geliştiriyor. Akıllı Havuz hizmeti, minimum BTC madencilik gelirinin FPPS ödeme yönteminden elde edilen gelirden daha düşük olmamasını garanti edecek. Binance Pool buna ek olarak kısa süre önce bir %50 ücret indirimi promosyonu başlatmanın yanı sıra madencilere ihtiyaç duydukları kripto madenciliği donanımını satın alabilmeleri için bir şans tanıdı. Büyümeye ve hizmet etmeye yönelik bu azmi ile Binance Pool'un faaliyete geçtikten hemen sonra dünyanın en büyük 10 madencilik havuzundan biri haline gelmesi hiç şaşırtıcı değil.

Bu ay ayrıca Binance mobil uygulamamızda da bir güncelleme yaptık. Geleceğin mobilde olduğunun farkındayız ve 35. Ayımızda iOS ve Android için mobil uygulamamızda yeni başlayanlara yardımcı olabilmek için basit alım satım modunu kullanıma sunduk.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ