Tanınmış kripto tüccarı ve analisti Tone Vays, altcoinleri, ihraçlarını ve yatırım beklentilerini sık sık vurgular. Bugün BNB’ye değindi.

Binance (BNB) Coin Politikası Ünlü Yatırımcı Tarafından Eleştirildi

Tanınmış kripto tüccarı ve analisti Tone Vays, altcoinleri, ihraçlarını ve yatırım beklentilerini sık sık vurgular. Bugün BNB’ye değindi.

Binance, BNB'nin fiyatının şu anda 16.34 $ civarında olduğunu ve bu tokenin mevcut piyasa değerinin 2.54 milyar doları aştığını belirtti. Bugüne kadar , 20.1 milyon dolar değerinde 543 milyon dolara eşit..

Ayrıca Binance, BNB tokeninin % 16,240'ı aşan muazzam yatırım getirisine dikkat çekti.

Bitcoin (BTC) Evangelisti Tone Vays, borsayı çok özel bir şekilde tebrik etmeye karar verdi. Token yakmanın gerçek hissinin Binance ekibinin karını genişlettiğini belirtti.

Ona göre, işlem madenciliği kavramı, yani tokenın dolaşım arzının önemli bir bölümünü periyodik olarak yok etmek, hala CZ ve ekibi tarafından kontrol edilen 'çılgın' BNB zenginliklerine değer katıyor.

Vays'ın Twitter paylaşımda bazı yorumcular, BNB'nin Binance yatırımcıları için önemli ticaret ücreti indirimleri için kullanıldığını savundu ve hatırlattı. Bu nedenle, bir yardımcı program tokenı ders kitabı örneğidir. Hizmete olan ilginin artmasıyla talep artmaktadır.

Analist, yüksek spekülatif varlıkların kayıt dışı bir menkul kıymet teklifinin cephesinden başka bir şey olmadığını söyledi.

 Değilse, bu modelin en iyi gerçek dünya şirketleri tarafından benimseneceğini belirtiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ