Binance borsası güvenilir mi? Hangi coinler satılıyor?

Binance, henüz yeni bir borsa olmasına rağmen, izlediği doğru politikalarla en sık kullanılanılan borsalardan biri haline geldi. Bu kadar popüler olmasının en büyük nedenlerinden biri de, kullanıcılarına sağladığı referans sistemi. Peki Binance ne kadar güvenilir ve hangi kripto paraları alabiliriz?

Binance güvenilir bir borsa mı?

Binance'e şu aşamada güvenebiliriz. Bu zamana kadar bir çok büyük borsanın çöküşüne hepimiz şahit olduk. Bir borsa ne kadar büyük olursa olsun, her zaman diken üstünde diyebiliriz. O yüzden Binance dahil olmak üzere, borsalarda büyük miktarlarda yatırımlarınızı tutmamanızı tavsiye ederiz. Özellikle bu borsaları Bitcoin veya diğer kripto paralar için bir cüzdan olarak kullanmamanız gerekir.

Binance, Google Auth ve SMS gibi iki faktörlü güvenlik önlemlerini kullanan bir sistem. İlginç bir girişim olduğu takdirde, kullanıcıya e-posta göndererek bildirim sağlıyor. Giriş yaparken de bazı güvenlik önlemlerinden geçiyorsunuz. Henüz taze bir borsa olmasına rağmen Binance'ye şu aşamada sorunsuz güvenebilirsiniz.

Hangi kripto paralar satılıyor?

Binance'de işlem yapmanız için BTC sahibi olmanız gerekir. BTC'leri Türk Lirası karşılığında yerel Türk borsalarından alabilirsiniz. BTC'yi aldığınızda Binance'ye göndererek, Binance üzerinden BTC ile bir çok kripto para birimini alabilirsiniz. Kullanımı da oldukça basit ve hoş bir arayüze sahip.

Binance'de şuan itibariyla Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Zcash, Waves, Verge, VeChain, TRON, Stellar, Status, Steem, OmiseGO, PIVX, NEO, Monaco, Monetha, IOTA, Komodo, Lisk, Ethos, Ethereum Classic, EOS, Cardono, Ark, 0x, Aion, Agrello, AdEx, Bancor, BAT, Binance Coin gibi bir çok kripto parayı satın alabilirsiniz.

Ayrıca, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak da, detaylı olarak Binance borsasını inceleyebilirsiniz.
https://www.kriptom.com/binance-kripto-borsa/

Binance'ye kayıt olma

Binance'ye kayıt olmak için buraya tıklayınız. Kayıt olduktan sonra sisteme giriş yapın ve elinizde Bitcoin varsa, "Funds" kısmından, Binance'deki Bitcoin adresinize gönderin. Bitcoin, Binance hesabınıza geçtiğinde, artık kripto paraları satın almaya hazırsınız demektir. 

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ