Binance CEO’su CZ, Bitcoin ve kripto ile ilgili birçok şey hakkında konuştu ve BTC fiyatı için ultra-boğa uzun vadeli tahminini paylaştı

Binance CEO’sundan Dev Bitcoin Tahmini Geldi

Binance CEO’su CZ, Bitcoin ve kripto ile ilgili birçok şey hakkında konuştu ve BTC fiyatı için ultra-boğa uzun vadeli tahminini paylaştı

Son röportajında U.Today ile konuşurken Binance CEO’su CZ, Bitcoin fiyat tahmini hakkında sorulduğunda, uzun vadede Bitcoin'in 100.000 veya 1.000.000 $ veya daha da fazla yükselebileceği konusunda aşırı bir bahis yaptı.

Bununla birlikte, CZ, bunun olabileceği daha fazla veya daha az kesin bir yıl varsaymayı zor buldu.

‘Bitcoin'in uzun vadede 100X veya 1.000X yükselmesi muhtemeldir’

CZ, sektörde her zaman çok boğa olduğunu söyledi, ancak kısa vadeli tahminler yapmaktan hoşlanmıyor çünkü birçok fiyat dalgalanması olabilir ve topluluk sözlerini yanlış yorumlayabilir.

CZ, yönün yukarı olduğunu belirtti. Bugün görüşlerini paylaşarak herhangi bir finansal tavsiye vermediğini, ancak uzun vadede sektöre tamamen güvendiğini vurguladı.

Binance başkanı, mevcut fiyattan Bitcoin'in 100 kat veya 1.000 kat artabileceğini düşünüyor. Bu yüzden, fiyatın şimdi 10.000 $ olduğunu varsayarsak, birkaç yıl içinde BTC 100.000 $ veya 1.000.000 $ veya daha da yüksek bir ATH yazdırabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ