Bu haftanın başlarında Forbes, şirketin ABD'deki finansal düzenlemelerden kaçınma planlarını özetleyen sızdırılmış bir "Tai Chi" belgesi aldığını bildirdi.

Binance CEO

Bu haftanın başlarında Forbes, şirketin ABD'deki finansal düzenlemelerden kaçınma planlarını özetleyen sızdırılmış bir "Tai Chi" belgesi aldığını bildirdi.

Binance CEO'su, makaledeki ifade ve suçlamaların yanlış olduğunu iddia etti. Ayrıca, Forbes makalesinin herhangi bir eski veya mevcut Binance çalışanı tarafından hazırlanmayan üçüncü taraf bir belgeye dayandığını da belirtti.

Binance CEO'su tüm suçlamaları temelsiz olarak reddediyor.

Changpeng Zhao, herkesin bir "strateji belgesi" üretebileceğini söyledi, ancak bu Binance'in onları takip ettiği anlamına gelmiyor.

"Buradan 7 BTC hoşgeldin bonusu ile kripto bahislerine göz atın"

Forbes makalesi, sızdırılan belgenin, borsanın faaliyetlerini ülkenin düzenleyici incelemesinden korumak için 2018'de bir “Tai Chi varlığı” kurmayı amaçladığını gösterdiğini iddia etmişti.

ABD operasyonunun düzenleyicilerin dikkatini “uyumluluk konusunda sahte bir ilgi” ile dağıtacağını ve gelir hareketlerini ABD operasyonundan lisans ücretleri şeklinde ana Binance şirketine taşımak için önlemler alınacağını söyledi.

Forbes makalesinde, "Bu arada, potansiyel müşterilere coğrafi kısıtlamalardan nasıl kaçınılacağı öğretilirken, teknolojik çözüm yolları devreye sokulacak" denildi.

"Binance her zaman kanunun sınırları içinde faaliyet gösterdi."

CZ, Binance'in her zaman yasaların sınırları içinde çalıştığını tweetledi ve bu, Binance U.S, Binance Korea ve Binance Singapore gibi birçok uluslararası borsaya yansıdı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ