Binance CEO'su Changpeng Zhao, BlockDown 2020 sanal konferansında bir açılış konuşması ve bir AMA sunacak.

Binance CEO'su Changpeng Zhao, BlockDown 2020 sanal konferansında bir açılış konuşması ve bir AMA sunacak. 16 Nisan ve 17 Nisan'da gerçekleşecek olan sanal etkinlikte NEO kurucu ortağı Da Hongfei, ShapeShift CEO'su Erik Voorhees, Peter McCormack ve müzik süperstarı Akon gibi diğer önemli konuşmacılar da yer alacak.

Endüstrinin ilk sanal blockchain konferansı, 16 Nisan ve 17 Nisan'da küresel olarak gerçekleşecek ve kripto endüstrisindeki en büyük isimlerin bazılarını içerecek.


CryptoSlate ile paylaşılan bir basın açıklamasında BlockDown 2020, Binance'ın CEO'su Changpeng Zhao'nun küresel yayın etkinliği sırasında bir açılış konuşması yapacağını ve bir AMA yapacağını açıkladı.

Binance’in CoinMarketCap’ı satın almasıyla ilgili haberler hala devam ederken, Zhao’nun konferansa katılımı, borsaların gelecekle ilgili planları söz konusu olduğunda sektörün en büyük sorularının bazılarını yanıtlayacak.

Bu sanal konferansı farklı kılan nedir?

Blockchain Endüstrisi için bir ilk olacak olan BlockDown 2020, katılımcıların kendi sanal modellerini oluşturmalarına ve diğer blockchain meraklılarıyla tanışmalarına izin veren 3D Avatar tabanlı ağ vaatleriyle konferans boyunca en son teknolojiyi kullanacak.

 Eğlenceli ve yaratıcı ortamla uyumlu olarak, BlockDown 2020 başarmak istiyor, açılış konuşmacıları ve sponsorlar canlı bir elle çizilmiş illüstratör canlı bir kitlenin önünde görüşmelerini aydınlatacağı için dijital hatıralarını konferanstan paylaşabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ