Binance CEO'su Kore kripto pazarına yeniden girme planlarını paylaştı. CEO, NFT'ler, blockchain ve metaverse gibi Web 3.0 teknolojilerinin geleceği konusunda hala iyimser.

Binance CEO

Günlük işlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'in CEO'su Changpeng Zhao, Kore pazarına yeniden girme planını açıkladı.

Kripto dünyasında yaygın olarak CZ olarak bilinen Zhao, platformun Kore pazarına yeniden girme planlarını görüşmek üzere 16'sında Fransa'daki VivaTech 2022 sitesinde Maeil Economic Daily ile bir araya geldi.

CEO röportajda "önemli yetenekleri işe almak için iyi bir zaman, birleşme ve satın alma yaklaşıyor" dedi. Bu, birçok kripto şirketinin aşırı piyasa koşullarında işten çıkarmalar uygulamaya zorlandığı kripto kışı ile ilgili. Kripto kışı, kripto pazarında sabit bir ticaret ve düşük fiyatlar dönemidir.

CZ, Kore pazarına yeniden girme planlarına biraz ışık tuttu ve “Web 3.0'ın gerçeğe dönüşmesi için nihayetinde popülerleşmenin anahtar olduğunu ve Binance'in nihai hedefinin bunun için bir platform haline gelmek olduğunu” da sözlerine ekledi.

CEO, blockchain , NFT ve metaverse gibi Web3.0 teknolojileri konusundaki iyimserliğini ifade ederek röportajı sonlandırdı. Balon patlar ama sonunda teknoloji kalır. Tıpkı İnternet gibi, 10 ila 15 yıl içinde NFT'ler ve blok zincirler hayatımıza tamamen girecek ve terimin kendisini kullanmayacağız.”

İlgili bir haberde, hem Binance USD (BUSD) hem de Binance Coin (BNB), CoinMarketCap'e göre piyasa değerine göre en büyük 10 kripto listesinde kendilerini buluyor. BNB, 35.48 milyar dolarlık piyasa değeri ile listede 5. sırada yer alırken, BUSD ise 17.56 milyar dolarlık piyasa değeri ile 6. sırada yer alıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ