Binance CEO'su Changpeng Zhao, durum beş yıl boyunca farklı görüneceğinden kripto satın almak için henüz çok geç olmadığını söyledi.

Binance CEO

Binance CEO'su Changpeng Zhao, durum beş yıl boyunca farklı görüneceğinden kripto satın almak için henüz çok geç olmadığını söyledi.

Binance CEO'su, dijital para alanında, mevcut veri analizine dayanan yatırımcılardan daha fazla sahip olduğunu iddia ediyor. Ancak, ticaret “kontrolün sizde gibi hissetmenizi sağlar” diye ekledi.

Changpeng Zhao, kripto paraya girecek olanların önümüzdeki beş yıl içinde olası uygulanabilir sonuçların beklenen süresinin projeksiyonu ile gelecekte daha iyi raporlara sahip olmasını bekliyor.

CEO'ya göre, kripto alanı 2025'e kadar yeni tüccarlar için gelişecek, çünkü bu ilerlemenin sağlamlaştırılması için gereken sürenin bu olduğunu düşünüyor.

Kendisi de herkes gibi kripto paraya girdiğine inanıyordu, ancak şimdi kırıldığını düşünüyor ve durum bugün alana giren kişiler için aynı olacak.

"Açgözlülük ve korku kripto ticaretini yönlendirir."

Bitcoin'in ne kadar adil bir değeri olabileceği sorulduğunda CZ, herkes için bitcoin'in adil fiyatının, dünyanın birisinin bunun için ödemek istediği en yüksek fiyat olduğunu ve o adama erişiminizin olduğunu düşündü.

CEO ayrıca açgözlülük ve korkunun kripto ticaretindeki en büyük duygular olduğuna dikkat çekti. Avid yatırımcılar, ticarette gerekli önlemleri alamayabilir, bu da sonuçta kayıplara neden olabilir.

 Yetkili, bunun piyasa trendlerini takip etmeyi ve kırmızı bayrakları görmezden gelmeyi de içerdiğini de sözlerine ekledi. Daha önce Digibyte'nin kurucusu Jared Tate, kripto endüstrisinin “açgözlülük ve yaygın yağma” ile çalıştığını söylemişti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ