Binance CEO'su Changpeng Zhao, son zamanlarda opsiyonlar gibi yüksek riskli ürünlerle ticaret yaparken bağımlılık önleme bildirimlerinin önemini vurguladı.

Binance CEO

Binance CEO'su Changpeng Zhao, son zamanlarda opsiyonlar gibi yüksek riskli ürünlerle ticaret yaparken bağımlılık önleme bildirimlerinin önemini vurguladı.

20 yaşındaki bir çocuğun popüler perakende ticaret uygulaması Robinhood'da 730.000 dolarlık negatif bir denge gördükten sonra trajik bir şekilde hayatını kaybettikten birkaç gün sonra, dünyanın önde gelen kripto borsalarından birinin Binance CEO'su Binance bağımlılık karşıtı bildirimi vurguladı. Bu ayın başlarında Nebraska Üniversitesi'nde 20 yaşında bir öğrenci olan Alex E. Kearns intihar etti. Alex’in ebeveynleri bilgisayarında, “Geliri olmayan 20 yaşında bir çocuğa neredeyse bir milyon dolarlık kaldıraç nasıl tahsis edilebildi?” Yazan bir not buldular.

Binance CEO'su borsaların sorumluluğunu vurguluyor.

 Binance'ın CEO'su, Forbes'in Alex hakkındaki yazısını tweetleyerek “Bu gerçekten üzücü bir hikaye. Binance muhtemelen ürünlerimizde Sorumlu Ticaret özelliklerini uygulayan ilk kripto borsalarından biridir. ” Binance'ın hangi sorumluluk özelliklerini uyguladığını açıkladığı ve insanları daha dikkatli olmaya teşvik ettiği resmi bir açıklamaya atıfta bulundu. Binance CEO'su, Binance'ın hangi sorumluluk özelliklerini uyguladığını açıkladığı ve insanları daha dikkatli olmaya teşvik ettiği resmi bir açıklamaya atıfta bulundu. Uygulamalardan biri “ard arda kaybedilen işlemler nedeniyle kullanıcıları geçici olarak yasaklayan Bağımlılık Karşıtı Bildirimi” dir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ