Bitcoin (BTC) fiyatı, psikolojik 10.000 dolar seviyesinin altına düştüğü için gücünü kaybediyor gibi görünüyor. Kripto Twitter rallinin bitip bitmediğini tahmin ediyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı, psikolojik 10.000 dolar seviyesinin altına düştüğü için gücünü kaybediyor gibi görünüyor. Kripto Twitter rallinin bitip bitmediğini tahmin ediyor.

Binance kripto borsasının CEO'su Changpeng Zhao, Crypto Twitter'ın deneyimsiz bazı sakinleri tarafından gösterilen U dönüşü hakkında çok alaycı davranıyor.

Herkes bir dolandırıcıdır

Bugün, CZ olarak da bilinen Changpeng Zhao, bir Bitcoin (BTC) fiyat düzeltmesinden korkmuş olabileceklerle alay etti. Ona göre, bu fiyat hareketi 'sağlıklı bir geri çekilme'den başka bir şey değildir:

Bitcoin sağlıklı bir geri çekilme yapar, aniden #crypto'daki herkes bir dolandırıcı haline gelir. YTD'nin getirisi nedir?

Amacını kanıtlamak için, amiral gemisi kripto para biriminin  yıllık getirilerini hesaplamayı önerdi. Aslında, gerçekten getiri % 165'i aşıyor.

Zhao, bu FUD'nin çoğunlukla kripto alanına yeni başlayanlar tarafından yayıldığını itiraf etti. Blockchain'deki yaşlı eller “sakin ve istikrarlı” kalıyor diyor.

Topluluk sinirlendi

Bu arada, Twitter serisindeki yorumcular, hafif Bitcoin (BTC) fiyat düşüşünün yanı sıra öfkeli olmak için başka bir nedenleri olduğunu gösteriyor. Bay Zhao'dan özellikle Binance işlemlerini düzeltmesini istiyorlar - işlemlerde gecikme ve giriş sayfasında bazı sorunlar var çünkü.

Ayrıca, mobil uygulama ile ilgili gecikme kayıpları ve emir defteri güncellemeleri gibi bazı sorunlar bildirilmiş durumda.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ