Binance CEO'su Changpeng Zhao, Peter Schiff'in bitcoin'i tanıtmak için harika bir iş yaptığını düşündüğünü tweetledi.

Binance CEO

Binance CEO'su Changpeng Zhao, Peter Schiff'in bitcoin'i tanıtmak için harika bir iş yaptığını düşündüğünü tweetledi. Peter Schiff şifre için PIN kodunu karıştırdıktan sonra bitcoin cüzdanına erişimini kaybettiğini açıklamıştı.

Peter Schiff, özellikle bitcoin gibi kripto para birimlerinin iyi bilinen bir eleştirmeni. Geçen hafta başında, cüzdanının şifresini tanımayı bıraktıktan sonra birisinin kendisine hediye ettiği bitcoinlere erişimini kaybettiğini tweetledi. Bitcoin'i bir kez daha atma fırsatını buldu.

“Bu Tür Olumsuz Seslerden Daha Fazlasına İhtiyacımız Var.”

Binance CEO'su Changpeng Zhao, “Peter'ın bitcoin'i tanıtmak için harika olduğunu düşünüyorum. Muhtemelen mantıksız akıl yürütmesi göz önüne alındığında, çoğu insan söylediklerinin tam tersini yapacağının farkında değil.” ”Bu tip“ olumsuz ”seslerden daha fazlasına ihtiyacımız olduğunu da ekledi. Altın tutukunu Peter Schiff, Bitcoin sahiplerini eleştirerek “Bitcoin hataları söz konusu ve BTC sahipleri hala Bitcoin ve altın arasındaki farkı bilmiyor” diyerek eleştiride bulunmuştu.

“Belki de Satoshi'dir.”

 Binance CEO'su Changpeng Zhao, tweet hakkındaki yorumlardan birine “belki de Satoshi” şeklinde şaka yaparak cevap verdi. Peter Schiff, kripto topluluğuyla ilgili olumsuz yorumlarıyla kripto topluluğundan dikkat çekti. Daha önce, Ethereum'un kurucusu Vitalik Buterin, Peter'ı desteklemek için tweet attı ve güvenliği daha iyi hale getirmek için daha iyi cüzdan teknolojisi yaratabileceğimizi ve yapmamız gerektiğini söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ