Binance'in ABD birimi, bir veya iki ay içinde kapanması planlanan bir finansman turunda "birkaç yüz milyon" dolar toplayabilir.

Binance'in ABD birimi, bir veya iki ay içinde kapanması planlanan bir finansman turunda "birkaç yüz milyon" dolar toplayabilir. CEO'su Changpeng Zhao, küresel kripto para borsasının da yeni bir genel merkeze karar verdiğini açıkladı. Daha önce, kripto borsası devi Gemini, 400 milyon dolarlık fon sağlamaya yakın olduğunu açıklamıştı.

Binance'in ABD'deki İştiraki, İlk Halka Arza Gitme Seçeneğine Sahip

Singapur'daki Bloomberg Yeni Ekonomi Forumu'nda konuşan Zhao, borsanın ABD'li iştirakinin, örnek olarak rakip Coinbase'i kullanarak ilk halka arz (IPO) seçeneğine sahip olduğunu ve gelecekte ana şirketi listelemeyi reddetmediğini söyledi. . Etkinlikte "C.Z." olarak da bilinen Zhao, "Bence birkaç yüz milyon dolar" dedi ve önerilen yeni finansmanın tam sayısını bilmediğini ekledi. “Bir halka arz perspektifi için, bundan önce birkaç tur finansmana sahip olmak muhtemelen en iyisidir” diye ekledi.

Binance, Dünyanın Dört Bir Yanındaki Düzenleyiciler Tarafından İnceleme Altına Alındı

Binance, ticaret hacimlerine göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olmasına rağmen, düzenleyiciler tarafından inceleme altına alındı. Bazıları platformu yasakladı ve diğerleri, faaliyet göstermesinin lisanssız olduğu konusunda uyardı. Binance ve diğer kripto para borsaları, Bitcoin, Eter ve diğer küçük tokenler gibi dijital varlıkların fiyatlarının patlaması ve daha fazla ana akım kabul görmesiyle ticaret hacimlerinin arttığını gördü. Birleşik Krallık araştırmacısı CryptoCompare'e göre Binance'in spot kripto para alım satım hacimleri Eylül'de 789 milyar dolar ve Temmuz'da 454 milyar dolar oldu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ