14 Temmuz'da 80+ konuşmacı, 5+ ana konu, 30+ canlı panel ve çeşitli sohbetlerden oluşan bir sanal konferansla üçüncü yıl dönümümüzü kutlarken sizi de aramızda görmek isteriz.

14 Temmuz'da 80+ konuşmacı, 5+ ana konu, 30+ canlı panel ve çeşitli sohbetlerden oluşan bir sanal konferansla üçüncü yıl dönümümüzü kutlarken sizi de aramızda görmek isteriz.

Kripto sektörü olgunlaşmaya devam ettikçe şirketler blockchain ekosisteminin temel yapı taşlarını inşa etmeye yönelik büyük adımlar atarak dünyanın dört bir yanındaki insanlar için yeni hizmetler ve finansal fırsatlar sunmaya başladı. Binance ilk günden itibaren blockchain ekosistemini büyütmek için topluluğumuz ile omuz omuza çalıştı. Bu, üçüncü yıl dönümümüz yaklaşırken Binance için ana tema olmayı sürdürüyor.

Binance, 14 Temmuz 2020’de "Çizginin Ötesinde!" konferansına ev sahipliği yapacak. Bu sanal konferans, inovasyon alanında önde gelen isimlerden iş dünyasının ve teknolojinin liderlerine, etki sahibi akademisyenlerden önemli politika belirleyicilere kadar blockchain ve kriptonun en önemli isimlerinden bazılarının katılımıyla kaçırılmayacak bir küresel etkinlik olacak.

Dünya geneline yayılan bu 10 saatlik canlı etkinlik kripto dünyasında önemli etki yaratan bölgelere odaklanan beş bölümden oluşacak: Avrupa ve Birleşik Krallık, Asya Pasifik, Rusya ve CIS, Afrika ve Orta Doğu, Kuzey Amerika ve LATAM.

Etki Sahibi 80+ Konuşmacı

Aşağıdaki isimler de dahil dünyanın farklı yerlerinden 80'den fazla tanınmış konuşmacı ve uzmanı dinleyebileceksiniz.

-          Akon - Grammy Adayı Sanatçı ve Yapımcı, Akoin'in kurucusu

-          Anthony Pompliano - Morgan Creek Digital Ortağı

-          Carylyne Chan - CoinMarketCap Strateji Baş Yöneticisi

-          Catherine Coley - Binance.US CEO'su

-          Changpeng Zhao (CZ) - Binance CEO'su

-          Genping Liu - Vertex Ventures Ortağı

-          Jamie Burke - Outlier Ventures CEO'su

-          Jiho Kang - Binance.KR CEO'su

-          Juan Otero - Travala CEO'su

-          Kyle Samani - Multicoin Capital Yönetici Ortağı

-          Nischal Shetty - WazirX CEO'su

-          Ryan Selkis - Messari CEO'su

-          Sam Bankman-Fried - FTX CEO'su

-          Pang Xue Kai - Tokocrypto CEO'su

-          Viktor Radchenko - Trust Wallet Kurucusu

-          Yele Bademosi - Bundle CEO'su

 Önümüzdeki haftalarda duyurulacak diğer konuşmacılar için bizi takip etmeye devam edin.

 5+ Ana Konu. 30+ Panel ve Sohbet.

 5'ten fazla ana konu, 30'dan fazla panel ve sohbetle, sektörün bazı en önemli isimlerinden ve vizyonerlerinden blockchain ekosistemiyle ilgili son trendlerden yakın gelecekteki gelişmelere kadar en güncel bilgileri dinleyebileceksiniz.

Zengin Bir Program. Çığır Açan Temalar ve Konular.

Binance, kripto dünyasına yeni de olsanız deneyimli bir blockchain uzmanı da olsanız dünyanın her yerinden katılımcıları memnuniyetle karşılıyor. Dikkat çekici konuşmacıların, dijital varlıkların bankaya erişimi olmayan kişilerin mali durumu ve geleceğini nasıl değiştirdiği, kriptoların hiper enflasyon ve ekonomik istikrarsızlık konusunda ürettiği benzersiz çözümler gibi birçok farklı ve önemli konu hakkındaki konuşmalarını dinleyin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ