Kripto varlıkları kırmızı bölgede iken, kaldıraçlı ticaret, kanayan piyasaları biraz toplamak için ilginç bir yol gibi görünüyor. Binanceliler bunu Binance Coin ile deneyebilir

Binance Coin (BNB) Kaldıraçlı Tokenler Artık Binance

Kripto varlıkları kırmızı bölgede iken, kaldıraçlı ticaret, kanayan piyasaları biraz toplamak için ilginç bir yol gibi görünüyor. Binanceliler bunu Binance Coin ile deneyebilir

FTX tarafından sağlanan ilk kaldıraçlı tokenler Binance (BNB) borsasında işlem yapmak için serbest bırakıldıktan kısa bir süre sonra, yerel varlığı Binance Coin (BNB) de kaldıraçla ticarete hazır hale geldi.

Ayılar ve boğalar İçin Binance Coin (BNB)

Bugün, Binance (BNB) kripto para birimi finansal ekosistemi, kaldıraçlı BNBBULL ve BNBBEAR tokenlarının 11 Mart 2020'den itibaren Binance'de işlem görmeye hazır olduğunu açıkladı. Tokenlar FTX kripto türevleri borsası tarafından tasarlandı.

Resmi açıklamaya göre, her iki token de BUSD ve USDT stabilcoinlerine karşı işlem görecek, bu nedenle dört yeni ticaret çifti piyasaya sürüldü. BNBBULL ve BNBBEAR, 3X Long BNB Tokenı ve 3X Short BNB tokenını temsil eden ERC-20 tokenleridir. Sonuç olarak, yeni varlıkların sahipleri Binance Coin (BNB) tarafından gösterilen boğa ve düşüş piyasası hareketlerinden faydalanabilir.

Margin Ticareti basitleştirildi

Tüccar açısından, FTX'in kaldıraçlı tokenları normal spot varlıklardır. Bununla birlikte, Binance'deki (BNB) BEAR ve BULL tokenları ile kullanıcılar, teminat, margin, tasfiye fiyatlarını yönetmeye gerek kalmadan margin ticaretinin karlılığının tadını çıkarabilirler.

Bir hafta önce benzer varlıklar Binance'in merkezi olmayan bir ticaret platformu olan Binance DEX'te canlı olarak yayınlandı. ERC-20 BNBBULL ve BNBBEAR tokenlerinin aksine, Binance DEX üzerindeki kaldıraçlı varlıklar, kaldıraçlı sözleşmelerin BEP2-versiyonları olarak Binance Chain'da yayınlanır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ