Önde gelen kripto para borsası Binance, Binance Akıllı Zincirinde kendi yerel parası BNB için stake etmeye başladığını doğruladı.

Binance Coin (BNB) Staking, Smart Chain Ağında Yayında

Önde gelen kripto para borsası Binance, Binance Akıllı Zincirinde kendi yerel parası BNB için stake etmeye başladığını doğruladı.

Salı günü yayınlanan ve Binance CEO'su Changpeng Zhao'nun retweetlediği bir tweet'e göre, Binance Coin staking resmi olarak borsanın blockchain ağı Smart Chain'de hayata geçti. Güncelleme, kullanıcıların BNB'lerini platformun doğrulayıcılarından birine devretmek için Binance Akıllı Zincir üzerinde bir cüzdan oluşturmasına / kilidini açmasına olanak tanır.

Tweet, stake edilen fonların en az yedi gün süreyle kilitlendiğini iddia ediyor ve kullanıcılara stake etmeden önce cüzdanları için kurtarma ifadelerini yedeklemelerini hatırlatıyor.

Aynı gün Binance, BNB staking işleminin resmi olarak piyasaya sürüldüğünü doğruladı, borsa CEO'su Changpeng “CZ” Zhao, Akıllı Zincir işlemlerinin ethereum hacminin yaklaşık% 40'ını oluşturduğunu bildirdi.

 Güncelleme, CZ'nin başlangıçta BNB işlemlerinin piyasa değerinin sadece bir kısmına sahip olmasına rağmen Ethereum'da zemin kazandığını bildirmesinden sadece bir gün sonra gerçekleşti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ