Binance CEO'su CZ, 15'inci BNB Coin yakılmasının yaklaşık bir ay içinde gerçekleşeceğini kripto alanına duyurdu.

Binance Coin’in 15. Coin Yakımı Ne Zaman?

Binance CEO'su CZ, 15'inci BNB Coin yakılmasının yaklaşık bir ay içinde gerçekleşeceğini kripto alanına duyurdu.

CZ, bir sonraki kripto paranın ne zaman yakılacağına dair bir Twitter sorgusuna yanıt olarak olayın bir tahminini sağladı. Aşağıda, bir sonraki coin yakılmasını soran ilk tweet'in bir yanıtı var.

Binance coin, CFTC'nin Binance Araştırması haberi nedeniyle %14 düştü

Dün, ABD CFTC'nin Binance'in bilerek Amerikalıların platformda işlem yapmasına izin verip vermediğini araştıran haberleriyle kripto alanı sarsıldı. Soruşturmanın haberi çıkmadan önce BNB, bilgi kamuoyuna açıklandığında %14 düşüşle 247 $'a geriledi.

Binance herhangi bir suçla suçlanmadı

Dikkat edilmesi gereken nokta, CFTC'nin Binance'i herhangi bir yanlış yapmakla suçlamadığı. Soruşturma haberleri büyük haber kaynakları tarafından abartılmış olabilir. CZ, kripto yatırımcılarının yakında bu durumun FUD olduğunu anlayacaklarına dikkat çekti.

Binance Coin, Geçen Marttan Bu Yana 42 Kat Arttı

Yazım sırasında Binance Coin dünkü düşüşten kurtuldu ve 268 $'dan işlem görüyor. Binance Coin'in dayanıklılığı, Binance'in ABD yönetmeliklerine uyarken ABD'li kullanıcılara hizmet vermek için Binance.US'u başlatarak böyle bir CFTC soruşturması olayını hafifletmekte hızlı olduğu gerçeğine bağlanabilir.

Ayrıca, koronavirüsün bir pandemi olarak ilan edilmesi sonucunda BNB'nin geçen yıl 12 Mart'ta 6,40 dolara kadar düştüğü belirtilmeye değer. 6.40 $ seviyesine doğru düşüş ve BNB'nin 268 $'lık şu anki fiyatının karşılaştırılması, Binance Coin'in değerinin bir yılda 41.875 kat arttığını ortaya koyuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ