Binance Coin (BNB) güçlü bir yükseliş trendinde. Ayılar, fiyatı bugün 348.69 $'dan kırılma seviyesinin altına çekmeye çalıştı, ancak şamdan üzerindeki uzun kuyruk, boğaların bu düşüşü agresif bir şekilde satın aldığını gösteriyor.

Binance Coin ve Cardano Fiyat Analizi

Yükselen hareketli ortalamalar ve aşırı alım bölgesi yakınındaki RSI, boğaların tam olarak komuta edildiğini gösteriyor. Alıcılar 348.69 $'ı desteğe çevirebilirse, BNB / USDT kuru, yükseliş trendinin bir sonraki ayağına başlayarak onu 500 $'a ve ardından 530 $'a çıkarabilir.

Öte yandan, fiyat 348,69 $'ın altına düşerse, daha yüksek seviyelerin traderlardan kar alımını çektiğini gösterecektir. Ayılar fiyatı 20 günlük EMA'nın (314 $) altına düşürürse yükseliş ivmesi zayıflayabilir.

Cardano Fiyat analizi

Cardano (ADA) 6 Nisan'da bir yukarı hareket girişiminde bulundu, ancak günün mum çubuğundaki uzun fitil, daha yüksek seviyelerde talep eksikliğini gösteriyor. Ayılar bugün fırsatı yakaladılar ve fiyatı 1,03 dolara düşürmeye çalışıyorlar.

Boğaların 1.03 dolarlık desteği agresif bir şekilde savunması muhtemel. Fiyat bu seviyeden güçlü bir şekilde geri dönerse, boğalar fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkarmaya çalışacaktır. Bunu yapabilirlerse, ADA / USDT kuru birkaç gün daha fiyat aralığına bağlı kalabilir.

Düz 10 günlük EMA (1.18 $) ve orta noktaya yakın RSI, arz ve talep arasında bir denge olduğunu gösteriyor.

Bu tarafsız görüş, 1,03 dolarlık desteğin kırılması durumunda geçersiz hale gelecektir. Böyle bir durumda parite desteğe doğru yolculuğuna 0.80 $ ve ardından 0.70 $'a doğru başlayabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ