Binance Coin'in (BNB) 19 Mayıs'taki gün içi en yüksek seviyesi 516.50 dolardı ve bu seviyenin sert bir direnç olarak hareket etmesi muhtemel.

Boğalar, 26 Ağustos'ta fiyatı bu direncin üzerine çıkardı ancak altcoini bunun üzerinde tutamadı.

Alıcılar mevcut seviyelerden çok fazla vazgeçmezlerse, güç önerecektir. Boğalar daha sonra üstteki engeli aşmak için bir girişimde daha bulunacaklar. Bunu başarabilirlerse, BNB/USDT çifti 600 dolara yükselebilir.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Artan 20 günlük EMA (432 $) ve pozitif bölgedeki RSI, alıcılara avantaj sağlıyor. Bu olumlu görüş, fiyat düşerse ve 20 günlük EMA'nın altına düşerse geçersiz olacaktır. Bu, 200 günlük SMA'ya (362 $) bir düşüşle sonuçlanabilir.

XRP/USDT

XRP yeniden 1.07 dolardan kırılma seviyesine düştü. Bu, boğaların savunması için önemli bir seviye çünkü eğer kırılırsa, altcoin uzun bir tasfiyeye tanık olabilir ve 200 günlük SMA'da (0,86 $) bir sonraki desteğe düşebilir.

20 günlük EMA (1.08 $) ve orta noktanın hemen üzerindeki RSI, boğaların kontrolünü kaybediyor olabileceğini gösteriyor.

Fiyat mevcut seviyeden geri dönerse, XRP/USDT çifti düşüş trendi çizgisine yükselebilir. Düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma ve kapanış, 1.66 dolarda genel dirence doğru bir ralli olasılığını artıracaktır.

Öte yandan, fiyat düşüş trendi çizgisinden bir kez daha düşerse, parite daha derin bir düzeltmeye başlamak için daha büyük bir risk altında olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ