23 Ağustos'taki güçlü yukarı hareketin ardından Binance Coin (BNB), 24 Ağustos'ta gün içi mum grafiği yaptı.

23 Ağustos'taki güçlü yukarı hareketin ardından Binance Coin (BNB), 24 Ağustos'ta gün içi mum grafiği yaptı. Bu, boğalar ve ayılar arasında kararsızlığa işaret ediyor. Şu anda alıcılar belirsizliği kendi lehlerine çözmeye çalışıyor.

Boğalar fiyatı 509,72 doların üzerinde tutar ve sürdürürse, BNB/USDT çifti kuzeye doğru 600 dolara doğru yolculuğuna başlayabilir. Artan 20 günlük EMA (420 $) ve aşırı alım bölgesindeki RSI, alıcıların üstünlüğü olduğunu gösteriyor.

Bu varsayımın aksine, fiyat 509,72 dolardan düşerse, parite 433 dolardan kırılma seviyesine düşebilir ve bu iki seviye arasında birkaç gün konsolide olabilir. 20 günlük EMA'nın altında bir kırılma ve kapanış, 385,47 $'a ve ardından 200 günlük SMA'ya (358 $) düşüşle sonuçlanabilir.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

XRP/USDT

XRP'nin 23 Ağustos mum çubuğundaki uzun fitil, ayıların 1,30 ila 1,35 dolar bölgesinde toparlanmayı durdurmaya çalıştığını gösteriyor. Bu, 20 günlük EMA'ya (1.08 $) bir düşüşle sonuçlanan kısa vadeli traderlardan kar alımına yol açmış olabilir.

Boğaların, kırılma seviyesini agresif bir şekilde 1.07 dolarda savunması muhtemel. Fiyat bu destekten geri dönerse, XRP/USDT çifti düşüş trendi çizgisine ve onun üzerinde 1,35 dolara yükselebilir. Bu direncin üzerinde bir kırılma ve kapanış, yükseliş trendinin yeniden başlamasına işaret edecektir.

Bu varsayımın aksine, ayılar fiyatı 1,07 doların altına düşürürse, parite 200 günlük SMA'ya (0,86 dolar) düşebilir. Böyle bir hareket, yükseliş momentumunun zayıfladığını ve paritenin birkaç gün boyunca bir aralıkta işlem görebileceğini düşündürür.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ