Binance, başka bir 'geçici bakımdan' kurtulmaya çalışırken, Binance DEX FTX Exchange ile işbirliği içinde margin ticaret çiftlerini başlattı

Binance DEX

Binance, başka bir 'geçici bakımdan' kurtulmaya çalışırken, Binance DEX FTX Exchange ile işbirliği içinde margin ticaret çiftlerini başlattı

Binance DEX, FTX Exchange platformu tarafından tasarlanan kaldıraçlı tokenlerin Binance Coin (BNB) ve BUSD stablecoin'e karşı kullanılabileceğini açıkladı.

Merkezi Olmayan Borsa, Kaldıraçlı Ticaret

Binance DEX'te Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), EOS (EOS) ve XRP'ye dayalı kaldıraç tokenleri olan sekiz işlem çifti piyasaya sürülecek. İlk 'ayı' ve 'boğa' sözleşmeleri Binance Coin'e (BNB) karşı, ardından da BUSD tarafından imzalanan sözleşmelerle belirlenecek.

Margin Ticareti Binance Dex'te Aktif

Bu varlıklar, kaldıraçlı sözleşmelerin BEP2 versiyonları olarak Binance Chain'da canlı olarak yayınlanacak. İlk sözleşmeler 3X kaldıraç oranına sahip olacak. Bu, Bitcoin (BTC) günde % 1 artarsa, BEP2-BULL sözleşmesinin % 3 artacağı anlamına gelir. Aksi takdirde, Bitcoin (BTC) günde % 2 düşerse, BEP2-BULL sözleşmesi % 6 azalır.

Yüksek Kar ve Yüksek Risk

Binance DEX için margin ticareti seçenekleri, önde gelen kaldıraçlı işlem platformlarından biri olan FTX tarafından sağlanıyor. 2019 yılında tanınmış bir likidite sağlayıcısı ve pazar üreticisi olan Alameda Research tarafından piyasaya sürüldü.

Bugün, margin ticaretinin çok yüksek riskli bir seçenek olduğunu hatırlatıyor. Bu tür varlıklar eşsiz oynaklığa tabidir ve bu nedenle tek bir günde büyük miktarlarda değer kazanabilir veya kaybedebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ