Bitcoin için oldukça hareketli geçen ekim ayını geride bırakırken trbinance.com kullanıcılarımıza özel ekim ayı özet raporunu derledik.

Bitcoin için oldukça hareketli geçen ekim ayını geride bırakırken trbinance.com kullanıcılarımıza özel ekim ayı özet raporunu derledik.

Kullanıcı Arayüzü Güncellemesi

Geri bildirimlerinize istinaden trbinance.com arayüzümüzü güncelledik.

Kullanıcılarımız için en iyi ve en kompakt güncelleştirmeleri gerçekleştirerek kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkardık ve çıkarmaya devam ediyoruz. Sizlere hizmet edebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Size değer veriyoruz!

Binance TR Referans Programı Başladı!

Siz kullanıcılarımıza önem veriyor ve tavsiyelerinizi her daim dinliyoruz. Kullanıcılarımızın istekleri doğrultusunda Binance Referans programını aktifleştirdik ve pasif gelir elde etmenizi sağlayan uygulamayı yayına aldık.

Referans programımızda size özel oluşturulan benzersiz kod ile ya da referans linkiyle üye olan kullanıcının yaptığı işlemlerden ödül kazanabileceğiniz bir model oluşturduk. 


Komisyonları Kaldırdık

Siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten duymuş olduğumuz onur tarif edilemeyecek kadar büyük, istekleriniz tahmin edemeyeceğiniz kadar değerli. Sizlerden gelen yoğun istek üzerine Türk Lirası işlem çiftlerinde piyasa yapıcı emir komisyonlarını kaldırdık.

5 Ekim - 5 Kasım tarihleri arasında yapmış olduğunuz tüm işlemlerde piyasa yapıcı (maker)  komisyonlarını sıfırladık.


SXP Alım Satım İşlemleri Başladı

6 Ekim Salı günü siz kullanıcılarımız için TRY ve USDT çiftlerinde SXP’i trbinance.com’da listeledik.

SXP/TRY ve SXP/USDT çiftlerinde işlem yapabileceksiniz.

İlerleyen günlerde yeni işlem çiftlerini siz kullanıcılarımıza işleme açmak için çalışmalarımızı son sürat devam ettiriyoruz.

Binance TR Kullanıcılarına Özel $2000 Değerinde TWT Ödülü Dağıttık!

Minnettarlığımızı gösterebilmek için tam 11 kullanıcımıza 2.000 USD değerinde TWT (Trust Wallet Token) dağıttık.

Sizlere layık olabilmek için fikirlerinizle yaşıyor ve onları gerçekleştirmek istiyoruz!

5.000 Kişi Olduk 6 Kişiye 6 BNB Ödülü!

Siz değerli kullanıcılarımızın verdiği destek sayesinde çok kısa bi sürede 5.000 kişi olduk

Toplamda 5 BNB’i ödül olarak dağıtacağımız etkinlik, çekilişten önce 6.000 kullanıcıya ulaştığı için 6 BNB’yi ödül olarak dağıttık.

Polar ve T-Shirt Dağıtmaya Devam Ettik

Geçtiğimiz günlerde Binance TR açılışına özel Polar ve T-shirt dağıtmıştık. Gelen yoğun ilgi karşısında siz kullanıcılarımız için etkinlik kapsamında 5 Adet Polar ve 5 Adet Binance T-shirt’ü dağıtmaya karar verdik. Bu defa yedeklerimiz de kazansın istedik ve 7 Adet Polar ile 7 Adet T-shirt’ü kazanan kullanıcılarımızla paylaştık.

Ödül Kampanyalı Link Alım Satım İşlemleri Başladı 

Siz kullanıcılarımızın talepleri doğrultusunda 22 Ekim’de LINK/TRY çiftinde alım-satım işlemlerini başlattık.

Listeleme kapsamında 100 TRY değerinde alım- satım yapan kullanıcılarımıza 25.000 Türk Lirasını çekilişle hediye olarak paylaşıyoruz.


Arkadaşını Binance TR’e Davet Et, #SXP Kazan Etkinliği

Swipe Network işbirliğimiz kapsamında kullanıcılarımıza 2 hafta boyunca 100.000 Türk Lirası değerinde ödül dağıtmaya devam ettik.


7.000 Takipçiye Ulaştık!

Çok geçmeden 7.000 kullanıcıya erişmenin mutluluğuyla siz sevgili kullanıcılarımıza 7 adet Binance T-Shirt’i hediye ediyoruz.
En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ