Binance, az bilinen Endonezya kripto para borsası Tokocrypto'ya açıklanmayan bir miktar yatırım yaptı.

Binance, Endonezya’da Bu Borsaya Yatırım Yaptı

Binance, az bilinen Endonezya kripto para borsası Tokocrypto'ya açıklanmayan bir miktar yatırım yaptı.

Salı günü çıkan haberleri açıklayan Binance, yatırımın Tokocrypto'nun yeni ürün ve hizmetler sunmasına ve Endonezya genelinde genişlemesine yardımcı olacağını söyledi.

Binance anlaşmanın finansal detaylarını açıklamasa da, borsada Tokocrypto'nun çoğunluğunu veya kontrol hissesini aldığı ifade ediliyor.

Yorum için ulaşıldığında, bir Binance sözcüsü, "Normalde, yatırımlarımızdaki hissenin yüzdesini paylaşmayız. NDA [Gizlilik Sözleşmesi] kapsamındadır."

2018 yılında kurulan Tokocrypto, Endonezya'nın Emtia Vadeli İşlemleri Ticaret Düzenleme Kurumu (yerel olarak Bappebti olarak bilinir) tarafından düzenlenmektedir. Borsa ayrıca Singapur merkezli kripto piyasası üreticisi QCP Capital tarafından da destekleniyor.

Lisanslı olmasına ve önemli bir desteğe sahip olmasına rağmen, Tokocrypto'nun işlem hacimleri düşüktür. CoinGecko'ya göre Tokocrypto, son 24 saat içinde Endonezya'nın önde gelen kripto borsası Indodax'a kıyasla yaklaşık 700.000 dolarlık bir hacim yaptı.

Tokocrypto'nun web trafiği de Indodax'a kıyasla çok düşük. SimilarWeb'e göre, birincisi geçen ay yaklaşık 6.000 ziyaretçiye, ikincisinin ise 3 milyondan fazla ziyaretçisi bulunuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ