Tesla'nın CEO'su Elon Musk sadece 0.25 BTC ye sahip olduğunu belirttiği bir tweet paylaştı ve Binance'nin CEO'su o tweet'i yanıtladı.

Binance’in CEO’sundan Elon Musk’a Teklif: BTC Karşılığında Tesla

En büyük Bitcoin borsasının CEO'su Changpeng Zhao, Elon Musk'un sadece 0.25BTC'ye sahip olduğunu söylediği tweetine cevap verdi.

2019 yılında 500,000 otomobil üretmeyi planlayan Tesla'nın milyarder girişimcisi Elon Musk'un, birkaç yıl önce arkadaşının kendisini gönderdiği bir Bitcoinin yarısından daha azına sahip olduğunu iddia etmesi gerçekten şaşırtıcı. Elon Musk twitterda çıkan haberleri yanıtlamak için şöyle bir tweet attı:

Bununla birlikte sadece 0.25 BTC'ye sahibim. Onu da bir arkadaşım hediye olarak göndermişti. Bundan başka da kripto param yok.

Elon Musk attığı bu tweet ile birçok insanın dikkatini çekti çok sayıda yorum beğeni ve retweet aldı. Elon Musk'ın yaptığı bu paylaşımı 40.000 kişi beğendi,1400 kişi yorum yaptı ve 2.400 kişi retweet'ledi. Yorum yağmuruna tutulan bu gönderideki yorumlar arasında kripto para sektörünün önemli isimlerinden Changpeng Zhao (CZ) ve Anthony Pompliano da bulunuyor.

Musk'ın yaptığı bu paylaşımın altında Changpeng Zhao sessizce “kurnaz bir teklif” sunudu. Ve şu şekilde bir yazı yazdı:

“Hala çok fazla Tesla'm yok, biraz takas edelim”

 CZ yaptığı bu akıllıca ve kurnaz teklifi ile Musk’ı Bitcoin’in büyük bir bölümünü kullanmaya teşvik etme çalışmış olabilir. CZ’nin yorumunu ardından, kripto meraklılarıda görüşlerini paylaştı;

 Kullanıcılardan bazıları Mask ile CZ'nin bir anlaşmaya varmalarını isterken bazıları ise ileride bir Bitcoinin 1 Tesla değerinde olacağını belirtti.


 Morgan Creek’ten Anthony Pompliano ise tweetin altında alaycı bir şekilde Musk'tan Bitcoin adresini isteyerek şöyle yazdı:

Bana Bitcoin adresini gönder,  sana daha fazla Bitcoin göndereceğim

Şimdi ise Elon Mask'ın Changpeng Zhao ile bir anlaşma yapıp yapmayacağı merak konusu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ