Binance, bugün daha önce, kullanıcı odaklı bir fiat para ticareti platformu olan Peer-to-Peer (P2P) Tüccar Programı'nın lansmanını duyurdu.

Binance’in Eşler Arası Satıcı Programı Yayında

Binance, bugün daha önce, kullanıcı odaklı bir fiat para ticareti platformu olan Peer-to-Peer (P2P) Tüccar Programı'nın lansmanını duyurdu.

Program Nasıl Çalışıyor

21 Ocak basın bülteninde, kripto borsası, küresel kullanıcıların artan talebini ve P2P yaratımının gereği olarak daha yüksek likidite ihtiyacını belirtiyor. Binance CEO'su Changpeng Zhao şunları söyledi:

“Geçtiğimiz çeyrekte, Binance P2P platformunda işlem hacimlerinde artış oldu ve sürekli olarak küresel topluluğumuzdan daha fazla fiat-kripto erişimi talebi aldık. Artan kullanıcı talebini karşılamak için, küresel olarak Binance P2P ticaret platformu için güvenilir satıcılar arıyoruz. ”

Coin360'a göre Binance, geçtiğimiz ay ticaret hacminde % 30'un üzerinde büyüme yaşadı. Hong Kong merkezli firma, 18 milyondan fazla kullanıcısıyla aylık ortalama en büyük trafiği gösteriyor.

İOS ve Android özellikli platformdaki satıcılar, fiat para birimi ticaret reklamları yayınladıklarında para kazanırlar. Binance, kullanıcılara destek sağlıyor ve işlem ücreti yok.

Programı Kim Kullanıyor

Amerika Birleşik Devletleri kolu Binance.US, bu ayın başlarında uygulamasını piyasaya süren şirket, Ekim 2019'da P2P ticaret platformunu başlattı. O zaman, tüccarlar kesinlikle davet ve sevk yoluyla katıldılar. Şimdi, satıcı programına açık kayıt yoluyla erişilebilir. Kullanıcı deneyiminin kalitesinin bir “eleme mekanizması” ile kontrol edildiği bildirilmekte. Binance'e göre, ileride kullanıcılara tanıtım faaliyetleri sunulacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ