Binance, artan kurumsal müşterilerine hizmet etmek için bu yıl İngiltere'de yeni bir kripto ticaret platformu kurmayı planlıyor.

Binance, İngiltere

Binance, artan kurumsal müşterilerine hizmet etmek için bu yıl İngiltere'de yeni bir kripto ticaret platformu kurmayı planlıyor.

Önde gelen kripto para borsası Binance, hem kurumsal hem de perakende yatırımcılar için düzenlenmiş bir kripto ticaret platformu ile İngiltere'ye genişleyecek. Kripto borsası, kurumsal yatırım piyasasına dokunmayı ve İngiltere'de dijital varlık yatırımlarına yönelik artan talebi karşılamayı amaçlıyor. Binance'ın, lansman sırasında İngiltere borsasında listelemeyi planladığı 65 kripto para birimini incelediği bildiriliyor. Reuters raporuna göre, yatırımcılar bu varlıkları doğrudan pound ve euro karşısında ticaret yapabilecekler.

Habere göre Binance’in ticaret platformu İngiltere Finansal Davranış Otoritesinin gözetimi altında çalışacak. Kripto ticaret platformu, İngiltere Daha Hızlı Ödeme Hizmeti ve Tek Euro Ödeme Alanı ağını kullanarak banka hesaplarından doğrudan para yatırma ve çekme işlemlerine izin verecektir. Bu, ticaret platformundaki kripto ticaret deneyimini tüm yatırımcılar için daha pürüzsüz hale getireceğini iddia ediyor. Binance İngiltere direktörü Teana Baker-Taylor, kripto piyasasında daha fazla olgunluk ile Binance'in yatırımcıların kripto pazarına katılmaları için daha fazla yatırım seçeneği yarattığını söyledi.

 Kripto borsası Binance, dünyanın önde gelen borsaları arasında ve her geçen gün ufkunu genişletiyor. Borsa, tüm dünyada daha fazla iş yapmaya devam ettiği için uzun zamandır bir satın alma çılgınlığı içinde. Daha önce Binance madencilik havuzunu başlattı. Kripto borsası, kripto topluluğundan karışık tepkiler aldı ve bazılarının Binance’ın havuzunun, çok sayıda havuz arasında Bitcoin karma oranını daha da merkezileştireceğine dair endişeleri vardı. Kripto topluluğundaki birçok kişi önümüzdeki dönemde Binance tekelinden korkuyor. Ancak borsa, tüm bu iddiaları reddetti ve birlikte varolduğuna inandıklarını belirtti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ