Binance kaldıraçlı FTX Tokenlarını delist etme kararı aldı. Borsadan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Binance Kaldıraçlı FTX Tokenlarını Delist Ediyor

Binance kaldıraçlı FTX Tokenlarını delist etme kararı aldı. Borsadan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Kaldıraçlı tokenlerin birçok kullanıcımız tarafından nasıl çalıştığının anlaşılmaması nedeniyle Binance, mevcut tüm FTX kaldıraçlı tokenleri ve karşılık gelen işlem çiftlerini delist etmeye karar verdi ve 2020/03/31 10:00 (UTC) 'de işlem yapmayı bırakacak. 2020/03/31 08: 00 AM'de tüm FTX kaldıraçlı tokenlar için para yatırma ve çekme işlemlerini kapatacağız.

Şu andan itibaren yukarıda belirtilen zamana kadar, kullanıcılar aşağıdakilerden birini yapabilir:

Mevcut Kaldıraçlı token konumlarından işlem yapın.

Kaldıraçlı tokenlarını geri çekin.

İşlem çiftleri silinene kadar Kaldıraçlı tokenlarını tutmaya devam edin. Binance hesabınıza işlem sırasında ve 14 gün içinde kaldıraçlı her tokena tutulan eşdeğer değerle BUSD'de olarak kredi vereceğiz.

Delist edilen varlıklar arasında BULL, BEAR, ETHBULL, ETHBEAR, EOSBULL, EOSBEAR, BNBBULL, BNBBEAR, XRPBULL ve XRPBEAR bulunuyor.

Delist edilen işlem çiftleri arasında BULL / USDT, BULL / BUSD, BEAR / USDT, BEAR / BUSD, ETHBULL / USDT, ETHBULL / BUSD, ETHBEAR / USDT, ETHBEAR / BUSD, EOSBULL / USDT, EOSBULL // BUSD, EOSBEAR / USDT , EOSBEAR / BUSD, BNBBULL / USDT, BNBBULL / BUSD, BNBBEAR / USDT, BNBBEAR / BUSD, XRPBULL / USDT, XRPBULL / BUSD, XRPBEAR / USDT ve XRPBEAR / BUSD bulunuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ