Binance, 'açıklanmayan cüzdanları' TRX soğuk cüzdanlarından biri olarak kabul etti.

Binance, Kanıtı Rezerv Cüzdanından 2,7 Milyar Dolar Çıkardı – Kripto Piyasası Yine Tehlikede Mi?

Binance, 'açıklanmayan cüzdanları' TRX soğuk cüzdanlarından biri olarak kabul etti.
Önümüzdeki birkaç hafta içinde, kripto para borsası, bir Merkle ağacı rezerv kanıtı (POF) oluşturmak için Vitalik Buterin ile birlikte çalıştığını açıkladı.
Binance kripto para borsası, rezerv kanıtı göstermek için sıcak ve soğuk cüzdanının ayrıntılarını yayınladıktan sonra, resmi açıklamalarda bulunmadan USDT'de yaklaşık 2,7 milyar dolar hareket etti. İşlem, Binance'in yanıtını isteyen Redditor u/OneThatNoseOne tarafından gözlemlendi ve yayınlandı. İşlem yüksek riskli olarak işaretlenmemiş olsa da, FTX'in erimesi merkezi borsalarda korku uyandırdı.
Kripto para birimi değişimi, daha şeffaf bir doğrulama sisteminin boru hattında olduğunu öne sürerek eylemini standart dahili prosedürler olarak savundu.
Ancak Redditor, Binance'in resmi açıklamalar olmaksızın müşterilerinin fonlarıyla daha fazla dahili işlem yaptığını açıkladı. Redditor kaydetti;

Ayrıca, rezerv kanıtı anlık görüntülerinde diğer cüzdanlarda eksik olan bazı ek fonlar da vardır. İkinci Tron Binance cüzdanında yaklaşık 2,4 Milyar kayıp ve üçüncüsünde 500 Milyon kayıp (Ek'teki ekran görüntüleri). Bu fonların büyük bir kısmı 14 Kasım'da kaybolmuş gibi görünüyor.

Binance, 'açıklanmayan cüzdanları' TRX soğuk cüzdanlarından biri olarak kabul etti. Binance yanıtladı;

Burada bahsi geçen ve WkJFo ile biten 'açıklanmayan cüzdan'ın Binance'in TRX soğuk cüzdanlarından biri olduğunu doğrulayabiliriz. Vurguladığınız varlık hareketleri, fonları dahili cüzdanlarımız arasında hareket ettiren standart işlemlerden kaynaklanmaktadır.

Önümüzdeki birkaç hafta içinde, kripto para borsası, bir Merkle ağacı rezerv kanıtı (POF) oluşturmak için Vitalik Buterin ile birlikte çalıştığını açıkladı.

Binance, Kripto Para Piyasasında Tehlike Sinyali Mi Veriyor?

FTX ve yan kuruluşlarının çöküşü, merkezi kripto borsalarına olan güveni önemli ölçüde sarstı. FTX davası birkaç yargı mercii tarafından soruşturulurken, Bitcoin fiyatı önceki destek seviyesinden uzaklaşarak 17 bin doların, yani 2000 doların altında işlem görmeye devam ediyor. Bu nedenle, büyük bir kripto borsasının başka bir çöküşü, 10 bin dolara doğru önemli bir düşüşü tetikleyebilir.

En son kripto fiyat kehanetlerimize göre, Bitcoin son yedi gün içinde yaklaşık yüzde 4,5 düşüşle yaklaşık 16.815 dolardan el değiştiriyor. Toplam kripto piyasası değeri 140 milyar doların üzerinde, 1 trilyon dolarlık pazarın gerisinde ve yaklaşık 3,2 trilyon dolarlık ATH'sinin çok altında.

Chiliz (CHZ) ve Trust Wallet (TWT) gibi bazı altcoinler, Bitcoin bağımlılığından ayrılma belirtileri gösterirken, dijital varlık ekonomisi büyük ölçüde Bitcoin pazarının başarısına bağlıdır.

Bitcoin fiyatı, ATH'sinden yaklaşık yüzde 75 - 2017'deki tüm zamanların en yüksek seviyesinin altında - daha fazla kapitülasyon olasılığı yüksek olmaya devam ediyor. Teknoloji milyarderi Elon Musk geçtiğimiz günlerde Bitcoin'in uzun vadede hayatta kalacağını ancak devam eden Mayıs ayının daha uzun süreceğini vurguladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ