Binance, dünyanın her yerinden satıcıların yerel olarak “Kripto Al” işlevlerini platformlarına entegre etmelerini sağlayan yeni bir B2B çözümü olan Binance Access programını başlatıyor.

Binance, Kripto Satın Alma İşlevlerini Yerel Olarak Entegre Etmek Amacıyla Satıcılar için B2B Çözümü Binance Access Programını Başlatıyor

Binance, dünyanın her yerinden satıcıların yerel olarak   “Kripto Al” işlevlerini platformlarına entegre etmelerini sağlayan yeni bir B2B çözümü olan Binance Access programını başlatıyor. 

Binance Access programına katılmak istiyorsanız   [email protected] adresiyle iletişime geçin   veya  buradan başvurun. 

Binance Access Hakında

Binance Access,  Binance.com üzerinde çalışan standart bir API'dır ve Binance'in  Açık Platform  girişiminin bir parçası olarak müşterilerin ve iş ortaklarının kullanımına sunulmuştur. Binance Access, kullanıcıların satıcının web sitesine giriş yaptıktan sonra otomatik olarak bir Binance hesabı oluşturmalarına olanak verecektir. Kullanıcılar, mevcut itibari para bakiyelerini kullanarak doğrudan satıcının arayüzünden kripto satın alabilir. En yüksek seviye güvenlik ve Binance’in SAFU programına yüksek düzeyde katılım sağlamak için satın alınan kriptolar doğrudan kullanıcının Binance hesabına aktarılsa da, kullanıcılar satıcı platformu üzerinden kripto satın almaya devam edebilir. 

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ