Binance Labs Arjantin'de Yatırımlara Başladı

Binance Labs Binlerce Dolar Hibe Etmeye Başladı

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in araştırma departmanı Binance Labs 12 Nisan Cuma günü yayımladığı bir blog yazısında üç farklı projeye 45.000 $ hibede bulunduğunu duyurdu.

Binance Labs ilk üç açık kaynaklı partner projeye ise 15.000 dolar katkıda bulundu. İlk proje, müşterilerin Grin adlı kripto para birimini için geliştirildi. Grin blockchain için açık kaynaklı bir mobil cüzdan olan Ironbelly Binance Labs’ten 15 bin dolar yatırım aldı.

Binance Labs’ten hibe almayı başaran ikinci proje ise gizlilik koruma mesajlaşma protokolü HOPR. Söz konusu projenin, alıcıya birkaç aktarma node’u aracılığıyla mesaj göndererek gizlilik hizmeti sağlamayı hedeflediği belirtiliyor.

Hibe almaya hak kazanan son proje ise zincir üstü cüzdan Kitsune Cüzdan. Geliştiricileri tarafından tarif edildiği üzere Kitsune Wallet, ihtiyacınıza bağlı olarak gizliliğinizi değiştirirken kripto varlıklarınızı tek bir sözleşmede (adres) tutacak akıllı bir sözleşmeye dayalı bir platform.

İnovasyonun, fikirleri hayal eden ve ürünleri piyasaya sürmek için yeni projeler oluşturan girişimciler ve girişimciler topluluğuna bağlı olduğunun farkına vardık. Bir şirket sektöre ne  kadar yetenek kazandırırsa, başarılı olma şansı o kadar yüksek olur ve Binance Labs, endüstrimizin ezici yeteneğini ve geliştiricilerini daha da güçlendirmeyi amaçlıyor.

Geçen ay, Arjantin hükümeti, Binance Labs ve Latin Amerika merkezli kripto para borsası LatamEx tarafından desteklenen blok zinciri projelerine ortak olarak yatırım yapmayı kabul etti. Ülkenin Üretim Bakanlığı, her projeye 50.000 $ 'a kadar yatırım yapmayı taahhüt etti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ