Yazımıza başlamadan önce Binance Labs'e bir göz atalım. Elbette, kriptodaki en iyi VC firması ve hızlandırıcıdır.

Binance Labs Tarafından Desteklenen Bu 3 Altcoin Patlamaya Hazır

Yazımıza başlamadan önce Binance Labs'e bir göz atalım. Elbette, kriptodaki en iyi VC firması ve hızlandırıcıdır. Ancak, onu güçlü bir VC yapan sadece adı değil. Bugüne kadar 25'ten fazla farklı ülkeden 200'den fazla projeye fon sağlamıştır. Bunlar Polygon, Injective ve Dune Analytics gibi büyük isimlerden oluşuyor.

Fikir şu: Bir proje Binance Labs tarafından destekleniyorsa, başarılı olma olasılığı daha yüksektir. İleriye sıçramak için daha fazla fon, danışman ve rehberliğe sahip olacaktır. Şimdi, Binance Labs tarafından desteklenen her projenin başarılı olmayacağını belirtmeliyiz. Fakat, ekibinizde olması kesinlikle faydalı olacaktır. Sözü daha fazla uzatmadan, ilk altcoin projesine geçelim.

Altcoin Seascape

Binance Labs tarafından desteklenen 3 mikro ölçekli projeden ilki Seascape. Seascape, yeni nesil bir Web3 oyun platformudur. Oyuncular, platform genelinde kullanılabilecek ödüllerin keyfini çıkarabilir. Bu, oyuncu deneyimini geliştirir. Bunun yanı sıra Seascape, platformunda geliştirmeyi kolaylaştırmak için çabalıyor. Şu anda, Seascape oyunlarını başlatmayı planlıyor:

  • Ethereum.
  • Binance Chain.
  • Polygon.
  • Immutable X.
  • Moonbeam.

Seascape Web Sitesi

Oyunlarından bahsetmişken, Seascape'in bünyesinde toplam 8 oyun bulunuyor. Bu oyunlar çeşitli geliştirme aşamalarında. Çok çeşitli oyun türleri var. Bunlar stratejiden mini oyunlara kadar uzanıyor. Yani, herkesin keyif alacağı bir şey var. Oyunların yanı sıra, Seascape'in başka teklifleri de var. Bunlar şunları içerir:

  • Bir NFT pazarı. Scape Store, NFT meraklılarının NFT'leri alıp satmasına olanak tanıyor.
  • Bir Fırlatma Rampası. Deniz Feneri, yatırımcıların erken aşamadaki projeleri desteklemeleri için bir fırlatma rampası görevi görür.
  • Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO). DAO, Seascape'in gelişimini ve gelecek planlarını yönetir. Yerel $CWS token'ının sahipleri, Seascape'in ileriye dönük yoluna karar vermek için teklifleri toplu olarak oylayabilirler.

Bu da bizi $CWS token'a getiriyor. Seascape Crowns olarak da bilinen $CWS'nin ekosistemde pek çok faydası vardır. Oyunlar için kaynak paketleri veya oyun içi öğeler satın almak için buna ihtiyacınız olacak. Ve Deniz Feneri'ndeki projeleri desteklemek için. Ayrıca, Scape Mağazasında NFT ticareti yapmak için $CWS'ye ihtiyacınız olacak. Özetle, $CWS sahibi olmak Seascape platformundaki deneyiminizi geliştirecektir.

Neden $CWS'nin Patlayacağını Düşünüyoruz?

CWS'nin fiyatının yükseleceğini düşünmemizin birkaç nedeni var.

Ekip projeyi büyütüyor. Bu ayı piyasasında birçok proje zayıfladığı için bu övgüye değer. Seascape için bazı yeni faaliyetler şunlardan oluşmaktadır:

Mini Miners (Seascape üzerine bir oyun) Sui Network'te başlatıldı.

Blocklords (Başka bir Seascape Oyunu) yakında açık betasını başlatıyor.

Seascape başarılı olmak için tüm araçlara sahip. Binance Labs'in desteğinin yanı sıra, Seascape kullanıcılarının ne istediğini biliyor. Bir NFT pazaryeri, launchpad ve oyunları için zincirler arası bir stratejiye sahip. Bu nedenle, gelecekte daha fazla oyuncu getirmek için doğru yolda ilerliyor.

Şu an itibariyle, CWS 0,2583 dolardan işlem görüyor. Maksimum 10 milyon CWS coin arzı ile 1,24 milyon dolar piyasa değerine sahiptir. Bunun 4,8 milyon CWS'si dolaşımda.

Melos Studio

Binance Labs tarafından desteklenen 3 altcoin projesinden biri Melos Studio. Kendi sözleriyle, "Web 3.0 için Merkezi Olmayan Müzik Stüdyosu". Biz de aynı fikirdeyiz. Melos Studio'nun amacı, iyi bir müzik uygulaması oluşturmak için blok zincirini kullanmaktır. Bu uygulama ile bir müzisyenin çalışması NFT'ler aracılığıyla temsil edilebilir. Melos Studio şu an itibariyle Ethereum, Binance ve Flow zincirlerinde aktif durumda.

Açıklamak için, uygulamanın müzisyenlere ve müzikseverlere hitap eden özelliklerine aşağıda göz atıyoruz:

Pazar yeri. Melos Studio, müzisyenleri ve NFT alıcılarını bir araya getirmek için bir müzik NFT pazarına sahiptir.

Sonus. Sonus ile en sevdiğiniz mevcut NFT'lerinizi "yükseltmek" için müzik ekleyebilirsiniz.

Metis. Herkesin kendi müzik NFT'sini oluşturmasına olanak tanıyan bir AI müzik oluşturma aracı.

Sanal Grup. Çevrimiçi bir işbirliği aracı. Virtual Band müzisyenlerin birlikte müzik yaratmalarını sağlar.

Müzik NFT'lerinden bahsettiğimize göre, sadece okumakla yetinemeyiz, değil mi? Kısa bir mola verin ve bir NFT müzisyeni olan K3NN3DI'dan bazı melodilerin tadını çıkarın.

Yukarıdaki harika özelliklerin yanı sıra, Melos Studio bir DAO tarafından yönetilmektedir. Bu yönüyle Seascape'e oldukça benzemektedir. Ayrıca, kendi yerel tokenı olan MELOS'a sahiptir. Melos Staker'ları DAO içindeki teklifler üzerinde oy hakkına sahiptir. MELOS'un başka kullanım alanları da vardır. Bunlar arasında müzisyenlere özel avantajlar için bahşiş vermek, müzisyenler için bağış toplamak vb. yer almaktadır.

Neden MELOS'un patlayacağını düşünüyoruz?

MELOS fiyat artışı potansiyeline sahip. Bunun nedenine bakalım:

Benzerleri arasında en çok araca sahip olan Melos Studio. Bir Sanal Grup aracı. Bir AI müzik oluşturma aracı. Bir NFT yükseltme aracı. Gerçekten isteyebileceğiniz daha fazla bir şey yok. Bunlarla Melos Studio'nun müzisyenleri ve müzikseverleri platformuna çekme olasılığı daha yüksektir.

Müzisyenler için aracıyı ortadan kaldırıyor. Başka bir deyişle, satışlarından daha büyük bir pay alıyorlar. Müzisyenlere nasıl ödeme yapıldığına dair blog yazısına buradan bakabilirsiniz. Kısacası, dolar başına 80 sentin üzerinde ödeme alıyorlar. Geleneksel müzikte ise 20 sent alabildikleri için şanslılar. Daha fazla müzisyenin katılımıyla, daha fazla platform kullanıcısı Melos Studio'ya katılacak.

Şu an itibariyle, MELOS 0,00287 dolardan işlem görüyor. Maksimum 1 milyar MELOS coin arzı ile 1 milyon $'lık kendi bildirdiği bir piyasa değerine sahiptir. Bunun 327 milyon MELOS'u dolaşımda bulunmaktadır. Şimdi üçüncü ve son projeye geçelim.

OpenLeverage

Binance Labs tarafından desteklenen 3 mikro ölçekli projenin sonuncusu OpenLeverage. OpenLeverage bir borç verme marjı alım satım protokolüdür. Basitçe ifade etmek gerekirse, kullanıcıların ve uygulamaların herhangi bir kripto çiftini uzun ya da kısa pozisyona almasını sağlar. Bugün platformuna Ethereum, Binance Chain, Kucoin Chain ve Arbitrum üzerinden erişebilirsiniz.

Dolayısıyla, OpenLeverage bir marj ticareti piyasası oluşturmak isteyen herkesi güçlendirmek istiyor. Peki, OpenLeverage kullanıcılarına hangi özellikleri sunuyor? Bazılarını inceleyelim. OpenLeverage ile şunları yapabilirsiniz:

Borç Verme Havuzları Oluşturma. Diğer tüm Merkezi Olmayan Borsalarda (DEX) zaten mevcut oldukları göz önüne alındığında.

Ödüller Kazanın. Bunu, varlıklarınızı borç verme havuzlarına yatırarak yapabilirsiniz. Ödüller, yatırılan varlıklar veya yerel $OLE token şeklinde gelir. Daha sonra $OLE hakkında daha fazla bilgi vereceğiz.

Yüzlerce Kripto Çiftinde Kaldıraçlı Ticaret. traderlar için bu, tek tıklamayla yapılan bir işlemle yapılabilir. Uygulamalar için bu, OpenLeverage ile entegrasyondan sonra yapılabilir.

OpenLeverage çok fazla kripto ile ilgilendiğinden, güvenlik önemlidir. Neyse ki proje Peckshield, Certik ve Code4rena tarafından denetlenmiştir. Bu, kullanıcılara platformu kullanmaları için biraz güvence verir. Buna ek olarak, projenin kendi OLE token'ı vardır. Kullanım alanları arasında yönetişimdeki teklifler için stake etme ve oylama yer almaktadır. Aynı zamanda likidite sağlayıcıları için bir ödül tokenidir.

Neden $OLE'nin patlayacağını düşünüyoruz?

OpenLeverage gibi bir DeFi projesi için her şey daha fazla Toplam Değer Kilidi (TVL) elde etmekle ilgilidir. Daha yüksek bir TVL, platforma daha fazla kullanıcının dahil edildiğini gösterir. OpenLeverage'ın daha yüksek TVL seviyelerine ulaşacağına inanıyoruz. Bunun nedeni şudur:

Kendisini doğru zincirlerde konumlandırıyor. OpenLeverage, Arbitrum'da lansman yaparak TVL'yi çekmek için kendini hazırlıyor. Arbitrum'un hala DeFi için bir cazibe merkezi olduğunu unutmayın.

TVL'si yılbaşından bu yana istikrarlı bir şekilde artıyor. Zirvesinden büyük bir düşüş yaşamasına rağmen, TVL 2023'te yavaş yavaş artıyor. Yenilikçi özellikleriyle OpenLeverage'ın daha fazla TVL çekmeye devam edeceğine inanıyoruz.

Daha yüksek bir TVL ile OLE'nin fiyatı muhtemelen yakında takip edecektir. Şu an itibariyle, OLE 0,0127 $'dan işlem görüyor. Maksimum 1 milyar OLE coin arzı ile 3 milyon $ piyasa değerine sahiptir. Bunlardan 188,6 milyon OLE dolaşımda.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ