Binance yine bizi Binance’liler olarak selamlıyor ve Binance Launchpad platformunda Troy (TROY) adlı yeni bir projeyi duyuruyor.

Binance Launchpad Platformu Troy Trade IEO

Binance yine bizi Binance’liler olarak selamlıyor ve Binance Launchpad platformunda Troy (TROY) adlı yeni bir projeyi duyuruyor. Bir piyango formatı token satışlarına katıldıysanız, bunun nasıl olduğunu zaten biliyorsunuzdur, ancak katılmadıysanız açıklayalım.

Binance, 3 Kasım 2019’da kullanıcı bakiyelerini kaydetmeye başladı bile. Genel olarak, Binance, 3 Aralık 2019’a kadar (bir ay boyunca) BNB bakiyelerini kaydedecek ve son BNB bakiyesi, kullanıcı hesabındaki ortalama BNB tutarını belirleyecek. Bu durum bir kullanıcının kaç bilet alacağını etkiliyor.

Token Satın Alma Sözleşmesi

Daha sonra kullanıcılar bilet talep ederken aynı zamanda bir Token Satın Alma Sözleşmesi imzalamak zorunda kalacaklar. Binance, kullanıcıların biletleri yalnızca bir kez talep edebileceklerini belirtiyor.

Biletlerin alınmasından sonra, ertesi gün 4 Aralık'ta çekiliş başlayacak ve çekiliş zaman çizelgesinin okuduğu gibi kazananlar 4 Aralık’ta Türkiye Saatiyle saat 11:00’da ilan edilecek.

Ayrıca, piyangoyu kazanmamış olan katılımcılara yaklaşık 30 milyon TROY token airdrop ile hediye ediecek. Piyangoyu kazananlar airdrop için başvuruda bulunamazlar.

Troy

Troy Trade, kurumsal müşterilere spot alım satım, marj alım satım, türev ürünler, veriler, depolama, borç verme ve hatta istifleme hizmetleri sunarak kripto aracılık hizmetleri sunmayı amaçlamakta. TROY tokenının kendisi, platformdaki tüm bu işlevlere erişecek token olarak tasarlanmış durumda.

Troy, toplam arzının yaklaşık % 8'ini Binance Launchpad'e tahsis etti. Bu 800 milyon tokene karşılık geliyor. Kazanan biletlerin de bir sınırı var. Kazanan bileti yalnızca 20.000 kişilik şanslı bir grup kazanacak. Kazanan bir bilet yaklaşık 200 veya 40.000 dolarlık TROY tutarında olacak.

Buna ek olarak, 10.000.000 TROY jetonlu bir havuz (yaklaşık 50.000 USD), aynı zamanda bilet talep etmeyen ancak en az 50 BNB tutan uygun bir ülke veya bölgeden hesap doğrulaması olan kullanıcılara eşit olarak bölünecek ve airdrop işle verilecek.

Troy Trade geçenlerde bir blok zinciri ağı olan Harmony ile ortaklık yapmıştı. Katman 1 ölçekleme çözümlerinin araştırılması ve geliştirilmesi için onlara Ar-Ge kaynakları sağlıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ