SSC Lazio'nun Serie A ve gelecek sezon Avrupa Kupası çerçevesindeki maçlarının biletleri Binance tarafından NFT şeklinde satılacak.

Binance, Lazio Club

SSC Lazio'nun Serie A ve gelecek sezon Avrupa Kupası çerçevesindeki maçlarının biletleri Binance tarafından NFT şeklinde satılacak.

30 Temmuz sabahı yayınlanan bir duyuruda, kripto para borsası Binance, SSC Lazio futbol kulübünün İtalya  NFT biçiminde sezonluk bilet düzenlemesini destekleyeceğini söyledi.

2022/23 sezonu itibarıyla Lazio taraftarları, kulübün Stadio Olimpico'nun kendi stadı olan futbol maçlarına NFT formatında kolayca bilet satın alabiliyor.

#Binance, yaklaşan futbol sezonu için @OfficialSSLazio NFT Biletleme'yi tanıtmaktan heyecan duyuyor!

Lazio NFT 2022/23 sezonluk biletleme, özel koleksiyonlar ve sadık Lazio hayranlarının yalnızca Binance'de tadını çıkarabilecekleri daha fazlasını içeren yeni marka deneyimleri katmanları açacak. pic.twitter.com/fR1RHrfqzy

— Binance (@binance) 29 Temmuz 2022

Bu, Binance ve Lazio'nun ortaklaşa LAZIO hayran jetonunu çıkardıktan ve 2021'de takımın logosuna sponsor olmak için bir anlaşmaya vardıktan sonraki en son ortak çalışmasıdır. Lazio, aynı zamanda Avrupa'nın en büyük ulusal şampiyonasında NFT bilet modelini geniş ölçekte uygulayan ilk takımdır. .

Kullanıcıların bir Binance hesabına kaydolması, kimliklerini doğrulaması ve ardından Binance NFT platformu aracılığıyla tek veya sezonluk bir Lazio bileti satın alması gerekiyor. Kullanıcılar, yalnızca geleneksel kağıt bilet sisteminin yerine geçecek bir elektronik bilete değil, aynı zamanda hediyelik eşya indirimleri, Avrupa ligine biletler ve diğer ayrıcalıklı avantajlar gibi birçok başka avantaja da sahip olacaklar.

Binance, futbol biletlerini dijitalleştirmenin NFT ve blok zincirin en iyi uygulamalarından biri olduğunu, karaborsa biletleme, ücretli bilet yapma vb. olmamasını sağlamak için veri bütünlüğünü ve değişmezliği optimize ettiğini iddia ediyor.

Binance, Lazio'nun yanı sıra Arjantin Milli Futbol Takımının ve FC Proto'nun resmi sponsorudur. Borsa kısa süre önce süperstar Cristiano Ronaldo ile bir ortaklık duyurdu ve CR7 için NFT koleksiyonunu yayınladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ