Entegrasyon, kullanıcıların Polygon blok zincirinden Binance NFT pazarında NFT satın almalarına, yatırmalarına, çekmelerine ve listelemelerine olanak tanır.

 Binance NFT Pazarı, NFT Ekosistemini Genişletmek Amacıyla Artık Polygon Network

Entegrasyon, kullanıcıların Polygon blok zincirinden Binance NFT pazarında NFT satın almalarına, yatırmalarına, çekmelerine ve listelemelerine olanak tanır.
Binance ayrıca, kullanıcıların yaratıcı istemler yazabileceği ve benzersiz görüntüler oluşturabileceği yapay zeka destekli NFT oluşturma aracı Bicasso'yu da tanıttı.

Kripto borsası Binance'in misli olmayan token (NFT) kanadı Binance NFT, Polygon blok zincirine destek eklediğini duyurdu. Böylece Polygon, Binance NFT pazarı tarafından desteklenen birçok blok zincirinden biri olacak.

Bu en son entegrasyonla Binance NFT pazarının kullanıcıları, yalnızca Binance hesapları aracılığıyla Ethereum, Polygon ve BNB Smart Chain gibi birkaç farklı blok zincirinde NFT ticareti yapabilecekler. Duyuru, hareketin Binance topluluğu içindeki NFT ekosistemini daha da genişleteceğini belirtiyor. Ayrıca, Binance'in resmi duyurusu şu şekildedir:

Polygon ağının entegrasyonu, Binance NFT'yi daha da yükselterek, kullanıcıların artık BNB Smart Chain (BSC), Ethereum (ETH) ağı ve Binance hesaplarından Polygon (MATIC) ağı.

Bu duyuru ile kullanıcılar, Polygon blok zincirinden Binance NFT pazarında NFT satın alabilir, yatırabilir, çekebilir ve listeleyebilir. Ayrıca kullanıcılar, MATIC'i spot cüzdanlarda tutarak doğrudan Binance NFT pazarında NFT ticareti yapabilirler. Ancak, Polygon NFT'leri çekmek için kullanıcıların yine de MATic'i spot cüzdanlarında tutmaları gerekir.

Binance, Binance NFT pazarının şimdilik Polygon ağında yalnızca seçilen ERC-721 NFT Koleksiyonlarının alım satımını desteklediğini belirtti. İleride daha fazla NFT koleksiyonunu entegre etmeyi planlıyorlar.

Binance'in NFT Listelemelerine Katı Yaklaşımı

Piyasada NFT'leri listelemeye gelince, kripto borsası Binance katı bir yaklaşım izliyor. Bu yılın başlarında, Ocak ayında Binance NFT pazarı, NFT listelemeleriyle ilgili kurallarını sıkılaştırdı. binance, günlük işlem hacmi 1.000 doların altında olan NFT'leri listeden çıkaracağını söyledi.

Ayrıca borsa, sanatçıların günde basabilecekleri toplam misli olmayan token (NFT) sayısını da sınırladı. Binance ayrıca NFT listelemesini periyodik olarak gözden geçireceğini ve standartlarını karşılamayanların listeden çıkarılmasını tavsiye edeceğini de belirtti.

Kripto borsası Binance, Web3 alanında Yapay Zekaya (AI) yönelik artan merakı da deniyor. Bu ayın başlarında, Mart ayında Binance, yapay zeka destekli NFT oluşturma aracı Bicasso'yu tanıttı. Kullanıcılar bunu kullanarak yaratıcı istemler yazabilir ve benzersiz görüntüler üretebilir. Ayrıca Bicasso'nun uyarlaması için kendi görsellerini de yükleyebilirler. Gelişme hakkında konuşan Binance başkanı Changpen Zhao, tweet attı:

İşte Bicasso adlı eğlenceli yeni bir Binance AI ürünü. AI ile yaratıcı vizyonlarınızı NFT'lere dönüştürebilirsiniz. Bir dene ve onunla ne yaptığını bana göster. Beta sürümü şu anda yayında, 10 bin dakika ile sınırlı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ