Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, NFT piyasasında Polygon (MATIC) ağına yönelik desteğini sonlandırdığını duyurdu.

Binance NFT Piyasasında Polygon (MATIC) Ağına Desteğini Sonlandırıyor

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, NFT piyasasında Polygon (MATIC) ağına yönelik desteğini sonlandırdığını duyurdu.

Polygon Ağı için Desteğin Sona Ermesi

8 Eylül'de Binance, NFT piyasası için Polygon ağ desteğinin sona erdiğini doğrulayan resmi bir açıklama yayınladı. Açıklamada, Binance NFT piyasasındaki Polygon ağı desteğinin 26 Eylül saat 09:00'da sona ereceği belirtildi.

Bu tarihten sonra kullanıcılar artık Polygon Ağı aracılığıyla Binance NFT piyasasında NFT satın alma, yatırma, teklif verme veya listeleme gibi faaliyetlerde bulunamayacak.

NFT Listelemeleri Üzerindeki Etkisi

Bu geçişin bir parçası olarak, Polygon ağı ile ilişkili tüm NFT listeleri 26 Eylül'de otomatik olarak iptal edilecektir. Kullanıcılar, iptal edilen bu NFT'lerin 28 Eylül TSİ 05:00'te hesaplarına iade edilmesini bekleyebilirler.

LAND NFT Staking üzerindeki etkiler

Ayrıca, The Sandbox'ta (SAND) günlük ödüller kazanmak için Binance NFT piyasasının Polygon Ağında LAND NFT'leri stake eden kullanıcılar da değişikliklerle karşılaşacak. Halihazırda stake edilmiş tüm LAND NFT'ler 27 Eylül'de otomatik olarak stake'ten çıkarılacak ve 28 Eylül TSİ 05:00'ten sonra kullanıcıların Binance hesaplarına iade edilecek.

Binance'in aldığı bu stratejik karar, NFT piyasası operasyonlarında bir değişim anlamına geliyor ve kripto paraların ve blockchain teknolojisinin dinamik dünyasına uyum sağlamanın önemini vurguluyor. Kullanıcıların ve NFT meraklılarının bu değişiklikleri dikkate almaları ve Binance NFT piyasasındaki faaliyetlerinde gerekli ayarlamaları yapmaları önerilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ