Binance P2P’deki yeni ilan yayınlama özelliği ile kullanıcılar Binance mobil uygulaması üzerinde ilan ya da işlem ücreti ödemeden 24 itibari para birimini kullanarak kripto varlık almak ve satmak için alım satım ilanları yayınlayabiliyor.

Binance P2P’deki yeni ilan yayınlama özelliği ile kullanıcılar Binance mobil uygulaması üzerinde ilan ya da işlem ücreti ödemeden 24 itibari para birimini kullanarak kripto varlık almak ve satmak için alım satım ilanları yayınlayabiliyor.

İşlem hacmi ve kullanıcı sayısı bazında dünyanın en büyük dijital varlık borsasının arkasındaki şirket Binance, eşler arası (P2P) pazaryerinde artık yeni bir alım satım ilanı yayınlama fonksiyonuna sahip.

İlan yayınlama özelliği kullanıcılara kendi alım satımlarını düzenleme imkanı tanıyarak Binance P2P’nin kripto alım satımını özgürleştirme misyonunu destekliyor. Kullanıcılar Binance mobil uygulaması üzerinden ilan ya da işlem ücreti ödemeden 24 para birimini kullanarak kripto varlık almak ve satmak için alım satım ilanları yayınlayabiliyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao “Binance olarak paranın özgürlüğünü artırmak için çalışıyoruz ve dünyanın her yerinden kullanıcılarımıza kendi işlemlerini yaratarak daha fazla kripto alım satımı özgürlüğü sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Dahası, P2P Alım Satım platformunda herhangi bir ücret talep etmediğimiz için kullanıcılar eşler arası alım satımları ücretsiz şekilde yapabiliyor” dedi.

Kendi Yerel Kripto Borsanız Olun

Daha önceden kullanıcılar yalnızca, Binance P2P platformu üzerindeki doğrulanmış satıcılarla kripto para alım satımı yapabiliyordu. Satıcıların kullanıcılara sundukları alım satım hizmetleri karşısında elde ettikleri kar, günlük kazanç bazında birkaç yüz dolardan 5.000 doların üzerine çıkabiliyor. İlan yayınlama özelliğiyle, kullanıcılar kendi kripto para alım satım işlerini başlatma fırsatına sahip oluyor.

CZ, “Kripto para borsası karlı bir iş ve şimdi Binance P2P platformunda yerel bir kripto borsası olabilirsiniz. Rekabetçi fiyatlar ve dünyanın farklı yerlerindeki kullanıcılar için yeni ödeme yöntemleri sunarak kar elde edebilir bir yandan da yeni kullanıcıların kriptoya erişimini mümkün kılabilirsiniz. Her şeye Binance P2P'de bir ilan oluşturarak başlayabilirsiniz” dedi.

Binance P2P Ekim 2019’da kurulmasından bu yana aylık 250 milyon USD işlem hacmiyle lider P2P kripto para pazaryeri konumuna yerleşti. Şu Anda Binance P2P, 25 itibari para birimini destekliyor ve en çok işlem gören para birimleri arasında Çin Yuanı, Vietnam Dongu, Rus Rublesi, Hint Rupisi ve Malezya Ringiti yer alıyor.

Binance P2P’de Karlı Bir Alım Satım İşlemi Yaratın

Binance P2P platformunda bir işlem yaratmak için kullanıcıların 2. Seviye kimlik doğrulamasından geçmiş olması ve bir ilan yayınlaması gerekiyor. Kullanıcılar aşağıdaki adımları takip ederek bir dakikadan kısa sürede bir P2P alım satım ilanı yayınlayabilir.

1. Adım: Almak ya da satmak istediğiniz kripto parayı seçin

P2P alım satım sayfasındaki “+” işaretine tıklayın ve bir ilan yayınlamaya başlayın. Almak ya da satmak istediğiniz itibari ve kripto paraları seçin. Binance P2P şu anda 24 itibari para birimi karşılığında BTC, ETH, USDT, BNB, BUSD ve ETH alım satımını destekliyor.

2. Adım: Bir ilan düzenleyin

İlanınız için fiyat türünü, alım satım miktarını, emir limitini, ödeme yöntemini ve ödeme süresi limitini belirleyin. Buna ek olarak, bir açıklama ekleyebilir ve karşı taraf şartlarını belirleyebilirsiniz.

3. Adım: İlanı yayınlayın

Tüm ayarlamalar tamamlandığında ilanınız yayınlamaya hazır olur. İlanınız iki aşamalı doğrulamadan (2FA) geçtikten sonra yayınlanacaktır. İlanınız üzerinde düzenleme yapabilir ya da ilanı kapatabilir. Ayrıca ilanı çevrimiçi ya da çevrimdışı hale getirebilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ