Binance, Pancake Swap'ın yardımcı tokenine yatırım yaptı. Pancake Swap, günlük 400.000'den fazla aktif kullanıcısı olan BNB Zincirindeki en büyük dApp'tir.

Binance, PancakeSwap

En büyük kripto para piyasası olan Binance, 6 Haziran 2022'nin erken saatlerinde PancakeSwap'ın hizmet ve yönetim belirteci CAKE'ye yatırım yaptığını duyurdu.

Borsa bu yatırım paketini risk sermayesi ve kuluçka kolu Binance Labs aracılığıyla yaptı. Yatırım, bir sonraki küresel blok zinciri benimseme dalgasını teşvik etme misyonlarıyla uyumlu.

Binance Labs genellikle kripto alanını olumlu yönde etkileyen uygulanabilir blok zinciri girişimcilerini, yeni başlayanları ve toplulukları güçlendirir. Bunu gerekli finansmanı, teknoloji geliştirmeyi, pazarlama ve topluluk desteğini ve Web3 kurumsal çözümlerini sağlayarak yaparlar.

Binance Labs sözcüsü şunları söyledi:

PancakeSwap, BNB Zincirinin geliştirilmesine ve toplu olarak benimsenmesine öncülük ediyor. PancakeSwap'ın en yaygın kullanılan dApp ve BNB Zincirinde en yüksek TVL'ye sahip Defi projesi olduğu göz önüne alındığında, projeye güçlü bir destek sağladık ve sağlamaya devam edeceğiz.

PancakeSwap, Binance Akıllı Zinciri üzerine kurulmuş merkezi olmayan bir borsadır (DEX) . Kullanıcıların BEP-20 jetonlarını takas etmesine, takas etmesine ve bahis yapmasına olanak tanıyan otomatik bir piyasa yapıcı (AMM) modelini benimser. DEX, Eylül 2020'de piyasaya sürüldü.

O zamandan beri, günlük 400.000'den fazla aktif kullanıcısı olan BNB Zincirindeki en büyük merkezi olmayan uygulama (dApp) haline geldi. Şu anda PancakeSwap, BNB tarafından desteklenen merkezi olmayan bir NFT pazarına sahiptir.

Binance Akıllı Zinciri (BSC) , 2020'de piyasaya sürülmesinden bu yana 163 milyon benzersiz adresten 3 milyardan fazla işlem gerçekleştirdi. BSC ekosisteminde birden fazla kategoride 1.300'den fazla aktif dApp bulunuyor. Defi, Metaverse, blockchain oyunları, NFT ve daha fazlasını içeriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ