Binance bugün iki önemli altcoin için listeleme kararı aldığını duyurdu. Yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Binance Popüler İki Altcoin’i Listeledi – İşte Ayrıntılar

Binance, Mina (MINA) ve Raydium (RAY)'ı İnovasyon Alanında listeleyecek ve MINA/BTC, MINA/BNB, MINA/BUSD, MINA/USDT, RAY/BNB, RAY/BUSD ve RAY/USDT ticaret çiftleri için alım satıma 10 Ağustos 2021 saat 09:00’da başlayacak.

Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak MINA ve RAY yatırmaya başlayabilir.

MINA ve RAY için para çekme işlemleri 11 Ağustos 2021 saat 09:00’da açılacaktır.

Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme işleminin gerçek durumunu para çekme sayfasında görebilirler.

Mina (MINA) nedir?

Mina, dApp'leri daha verimli çalıştırmak için hesaplama gereksinimlerini azaltmak için oluşturulmuş bir katman-1 blok zinciri protokolüdür. Mina blok zincirinin boyutu, kullanımdaki büyümeden bağımsız olarak 22 kb'de sabit kalacak şekilde tasarlanmıştır. MINA, platformun yerel hizmet belirtecidir ve ağ işlemleri, ödüllerin belirlenmesi ve blok üretimi için kullanılır.

Mina için Mina Protocol Coin Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla MINA Token isimli yazımıza bakabilirsiniz.

Raydium (RAY) nedir?

Raydium, Solana blok zinciri üzerine kurulmuş otomatik bir piyasa yapıcıdır (AMM). Proje, hızlı işlemler, paylaşılan likidite, getiri kazanma fırsatları ve yeni proje lansmanları sağlamak için Serum Merkezi Olmayan Borsa'nın (DEX) merkezi sipariş defterinden yararlanıyor. RAY, platformun yerel hizmet tokenidir ve likidite madenciliği teşvikleri, stake, yeni proje lansmanlarına uygunluk ve gelecekteki yönetişime katılım için kullanılır.

Raydium için Raydium (RAY) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi RAY Coin   isimli yazımıza bakabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ