Önde gelen Kripto para borsası Binance’in Aralık 2019'daki tahmini ticaret ücreti geliri 18,7 milyon dolardı.

Binance, Tahmini Ticaret Ücreti Geliri Açısından Huobi ve Okex

Önde gelen Kripto para borsası Binance’in Aralık 2019'daki tahmini ticaret ücreti geliri 18,7 milyon dolardı. Tahmini ticaret ücreti geliri, Aralık ayı için bildirilen CryptoRank.io hacimleri, borsaların web sitelerinde listelenen ortalama ticaret ücretleriyle çarpılarak hesaplandı.

CryptoDiffer tarafından yapılan çalışma, CZ liderliğindeki platformun Huobi ve OKEx'in arkasında durduğunu ortaya koydu.

Grafiğe hakim olan Singapur merkezli kripto para borsası Huobi, aynı ay için 51,4 milyon dolarlık tahmini ticaret ücreti geliri elde etti. OKEx 35 milyon dolar ile ikinci sırada yer aldı. Bunu Binance ve her biri 18,7 milyon dolarlık tahmini bir işlem ücreti geliri kaydeden daha az bilinen bir borsa MXC ve sonrasında 17,8 milyon dolar gelir ile  ise Coinbase Pro takip ediyor.

CryptoDiffer’in ilk beş borsaya ilişkin tahminlerine göre - Huobi, OKEx, MXC, Binance ve Coinbase Pro, ayda 15 milyon dolardan fazla gelir elde ederken, geri kalan ilk 10 borsada 2 milyon dolardan 8 milyon dolara kadar gelir vardı. Çalışma ayrıca şunları kaydetti:

“Bu, alım satım / VIP indirimleri, pazar oluşturma, yıkama alım satımı ve borsaların gerçek gelirlerini azaltan diğer faktörler göz önüne alındığında çok kaba bir tahmindir. Yine de rakamlar çok etkileyici. ”

Çalışmaya cevap veren Binance CEO'su CZ, “Merak etmeyin, en fazla parayı kazanamayabiliriz. Ama bununla en iyisini yapmaya çalışıyoruz ”

Daha önce, CryptoDiffer, Bitcoin ve diğer altcoinlerde fiyat düşüşü nedeniyle 2019 Temmuz ayında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra her ay Ağustos'tan başlayarak merkezi borsalarda [CEX] hacimde önemli bir düşüş olduğunu belirtmişti. Çalışma, “.. merkezi borsaların toplam hacmi neredeyse % 30 oranında düştü, bu nedenle tahmin gelirleri de bu yüzde yaklaşık olarak düştü.” ifadesini kullanıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ