Kripto para borsası Binance bugün bir duyuru yayınlayarak yarın Türkiye saati itibariyle 05:00’da programlı bir sistem yükseltmesi gerçekleştirecek.

Binance’te Yarın İşleme Geçiçi Bir Süre Ara Verilecek – İşte Detaylar

Kripto para borsası Binance bugün bir duyuru yayınlayarak yarın Türkiye saati itibariyle 25 Kasım 2019 Saat 05:00’da programlı bir sistem yükseltmesi gerçekleştirecek.

Yükseltmenin yaklaşık olarak 2-4 saat sürmesi bekleniyor.

İşlemler Askıya Alınacak

Binance, bu süre zarfında mevduat, para çekme, spot ve marj ticareti, C2C ticareti, borç verme ve itfa işlemlerinin yanı sıra alt hesaplardan, margin hesaplarından, vadeli hesaplardan ve fiat cüzdanlarından varlık transferlerini askıya alacak. Binance Futures işlemlerinde alım satım işleminin güncelleme sürecinden etkilenmeyeceği vurgulandı.

Bu yükseltmedeki ana gelişmenin ise eşleşen motor performansı optimizasyonunun olduğu ifade edildi.

Güncellemeden Sonra

Binance güncelleme işlemi tamamlandıktan sonra, başka bir duyuru yapacağını ve kullanıcılara emirleri iptal etme, para yatırma işlemlerini çekme, para çekme işlemlerini yapma ve işlemlere devam etmeden önce hesapla ilgili tüm diğer işlevleri kullanma konusunda 30 dakikalık bir pencere sunacağını ifade etti.

Vadeli İşlem ve Margin pozisyonları açık olan kullanıcıların, güncelleme sırasında oluşabilecek fiyat dalgalanmalarını hafifletmek için güncelleme başlamadan önce teminat bakiyelerini yeniden değerlendirmeleri de Binance tarafından öneriliyor.

2-4 saat sürmesi planlanan güncelleme süresinin değişebileceğii ifade eden Binance her zaman olduğu gibi, çeşitli sosyal medya kanallarındaki güncellemenin ilerleyişiyle ilgili düzenli iletişimi sürdüreceklerini belirtiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ