Bitcoin’in 11. doğum gününü kutlamak için Binance, kullanıcılarına BNB'yi kullanarak %50 indirimle BTC satın almak için şanslı bir çekiliş yapıyor.

Binance’ten Dev Adım:  % 50 İndirimle BTC Satın Alma Şansı!

Bitcoin’in 11. doğum gününü kutlamak için Binance, kullanıcılarına BNB'yi kullanarak %50 indirimle BTC satın almak için şanslı bir çekiliş yapıyor.

Çekiliş saatleri Türkiye saati itibariyle 03/01/2020 03:00 - 08/01/2020 03:00 arasında olacak.

Binance kunoyla ilgili olarak da etkinlik kurallarını belirlemiş durumda. Belirlenen Etkinlik kuralları şu şekilde yer alıyor:

Bu etkinlik döneminde herhangi bir işlem çiftinde en az 1 BTC ticareti yapan tüm Binance kullanıcıları şanslı çekilişe dahil edilecektir. Binance, şanslı çekiliş numarası olarak kullanıcıların referans kimliğini (8 basamaklı) kullanacaktır.

Etkinlik sayfasında yer alan “Şimdi Paylaş” bölümüne tıklayıp Twitter'daki etkinlik bağlantısını #BitcoinTurns11”  etiketiyle paylaşan tüm Binance kullanıcıları bir etkinlik numarası alacak ve şanslı çekilişe dahil edilecek. Binance, her kullanıcının referans kimliği (8 basamaklı) + “S” yi Şanslı çekiliş numarası olarak kullanıyor. Örneğin, 10000001S gibi.

Çekilişin adil olmasını sağlamak için şanslı çekiliş, tüm kitlelere hitap etmek amacıyla Sosyal medyada canlı olarak yayınlanacak. Binance, şanslı çekilişte bu uygun sayı havuzundan 11 şanslı sayıyı rastgele seçecek ve her sayı 1 BTC satın alma tahsisi alacak. 1 BTC satın alma tahsisi, kazananın 1 BTC satın almak için BNB'de 0,5 BTC eşdeğerini kullanabileceği anlamına geliyor.

Şanslı çekiliş, etkinlik bitiminden sonraki 5 iş günü içinde açıklanacaktır.

Şanslı çekiliş tamamlandıktan sonra, eşdeğer BNB'yi 24 saat içinde her kazananın Binance hesabından düşülecek. 24 saatin sonunda para yatırmazsanız veya yeterli BNB'ye sahip değilseniz, bu etkinlik için ödülünüzü kaybettiğiniz varsayılacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ