Binance Terra Luna Classic Yükseltmesini Destekliyor

Binance Terra Luna Classic Çekirdek Yükseltme Desteğini Duyurdu: Bilmeniz Gerekenler

Önemli bir gelişme olarak, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, blok zincirine önemli değişiklikler getirecek bir hareket olan Terra Luna Classic'in en son yükseltmesinin arkasına ağırlığını koydu. Terra Luna Classic topluluğu, L1 Terra Classic Task Force (L1TF) geliştirici grubu tarafından sunulan v2.2.1 çekirdek yükseltme önerisini tüm kalbiyle onayladı.

Yükseltme Ayrıntıları ve Takvimi

V2.2.1 olarak bilinen çekirdek yükseltmenin, geri sayımda belirtildiği gibi 12 Eylül'de saat 10:15 UTC'de 14514000 blok yüksekliğinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Yükseltmeye hazırlık olarak Binance, planlanan etkinlikten bir saat önce Terra Classic ağı üzerinden token yatırma ve çekme işlemlerini geçici olarak askıya alacak. Ancak kullanıcılar, Terra Classic (LUNC) ağındaki LUNC ve USTC spot ve marjin alım satımlarının yükseltme sırasında normal şekilde işlemeye devam edeceğinden emin olabilir.

Binance, kullanıcıları için tüm teknik gereklilikleri yerine getirmeyi kendi üzerine almıştır. Yükseltilen ağın istikrarlı olduğu kabul edildiğinde borsa, Terra Classic ağı üzerinden token yatırma ve çekme işlemlerini derhal yeniden açacak ve kullanıcılar gelecek bir duyuruda bildirim alacaktır.

Topluluk Desteği ve Önemli Yükseltmeler

Teklif, %99,85 gibi etkileyici bir oranda "Evet" oyu alarak Terra Luna Classic topluluğundan büyük destek gördü. Yönetişim oylamasına toplam 50 doğrulayıcı katıldı ve 49'u teklif lehine oy kullandı. Allnodes, Interstellar Lounge, HappyCattyCrypto, Stakely, 1maxfee ve diğerleri gibi önde gelen doğrulayıcılar yükseltmeye destek verdi.

v2.2.0 çekirdek yükseltmesi, cosmos SDK yükseltmesi, CometBFT'ye tendermint geçişi, v6'ya IBC-go ve wasmd dahil olmak üzere birçok önemli unsuru kapsamaktadır. Ayrıca, yanık vergisinin dağıtım modülüne bölünmesi gibi daha önce yönetişim oylamasıyla onaylanan temel değişiklikleri de uygulamaktadır.

Fiyat Hareketlerini Öngörmek

Terra Luna Classic ve USTC fiyatları kısa süre önce daha geniş kripto piyasasının satışları arasında %5'in üzerinde bir düşüş yaşadığından, topluluk potansiyel fiyat toparlanmalarını hevesle bekliyor. LUNC'un fiyatı 24 saatin en düşük seviyesi olan 0,0000557$'dan %3'lük bir sıçrama yaşadı ve şu anda 0,000057$'dan işlem görüyor. İşlem hacmi de son 24 saat içinde %35 oranında arttı. Benzer şekilde, USTC'nin fiyatı da aynı dönemde %3'lük bir artış göstererek 0,012 dolardan işlem görüyor ve 24 saatin en düşük ve en yüksek seviyeleri sırasıyla 0,0118 ve 0,0122 dolar.

 Binance'in desteği ve topluluğun iyimserliğiyle Terra Luna Classic meraklıları, bu önemli çekirdek yükseltmesinin ardından olası yukarı yönlü hareketleri bekleyerek fiyat hareketini dikkatle izliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ