Binance yeni koin turunu başlattı yapılan açıklamada şu ifadelere yerildi:

Binance Topluluk Coin Oylaması 8. Tur Başladı

Binance yeni koin turunu başlattı yapılan açıklamada şu ifadelere yerildi:

SWFTC ve CHR arasındaki yeni format Topluluk Coin Oylaması sekizinci tur başladı ve oylama 07/05/2020 saat 07:00’ye (Türkiye Saati) kadar 24 saat açık olacak. Şimdi Binance.com'da listelenmesini istediğiniz bir sonraki projeye oy verebilir ve seçiminize göre ödüller kazanabilirsiniz. Oyunuzu kullanmak için buraya tıklayın.

Oylama sırasında Twitter'da oyunuzu paylaşın ve oy verdiğiniz proje kazanırsa,  ek olarak 300$ değerinde token’ı kazanma şansı elde edin. Bu promosyon için  kuralları ve detayları buradan okuyun.

 Katılımcı Ödülleri

  • SwftCoin (SWFTC) oylamayı kazanırsa ve Binance.com'da listelenirse, SWFTC'e oy veren tüm katılımcılar, her katılımcıdan alınan oy sayısına göre toplam 165.000.000 SWFTC ödül havuzunu paylaşacaklar.
  • Chromia (CHR) oylamayı kazanır ve Binance.com'da listelenirse, CHR için oy veren tüm katılımcılar, her katılımcıdan alınan oy sayısına göre toplam 13.500.000 CHR ödül havuzunu  paylaşacaklar.
  • Kazanamayan projeye  oy veren kullanıcılar daha sonra her katılımcıdan alınan oy sayısına bağlı olarak 3.100 BNB'lik  ödül havuzunu paylaşacaklar.

Kazanan oy başına airdrop miktarı = (1 / Kazanan coin tarafından alınan toplam oy sayısı) X Kazanan Coin’in Airdrop Havuzu.

Kazanamayan oy başına airdrop miktarı = (1 / Kazanamayan Coin tarafından alınan toplam oy sayısı) X Kazanamayan Coin Airdrop Havuzu.

Şartlar ve Koşullar:

  • Kullanıcıların oyları, son 8 gün içindeki ortalama günlük BNB bakiyesine dayanmaktadır. 
  • Kazanan projenin token’ı oylamadan sonra makul bir süre içinde listelemeye çalışacağız,  coin için cüzdan ve teknoloji entegrasyonu yapılacaktır.
  • Kullanıcılar tüm oylarını yalnızca bir proje için kullanabilecekler. Her iki projeye oy veremezsiniz.
  • Ödüller, oylama bittikten sonra 2 hafta içinde, ancak kazanan token’ın alım satım işlemlerine başlamadan önce dağıtılacaktır.
  • Binance, oy kullanma manipülasyonundan şüphelenilen sonuçları iptal etmek de dahil olmak üzere, bu etkinliğin kurallarını bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ