TT ve MDT arasındaki yeni formatlı Topluluk Coin Oylamasının dokuzuncu turu şimdi başladı ve 05/06/2020 07.00 (TSİ) saatine dek 24 saat boyunca açık olacak.

Binance Topluluk Coin Oylaması 9. Tur Başladı - İşte Adaylar

TT ve MDT arasındaki yeni formatlı Topluluk Coin Oylamasının dokuzuncu turu şimdi başladı ve 05/06/2020 07.00 (TSİ) saatine dek 24 saat boyunca açık olacak. Şimdi Binance.com'da listelenmesini istediğiniz sıradaki projeye oy verebilir ve seçiminize göre ödüller de kazanabilirsiniz. Oyunuzu hemen vermek için buraya tıklayın. 

Oy verdiğiniz proje kazanırsa, ekstradan 300 $ değerinde token kazanma şansını elde etmek için oylama süresi zarfında oyunuzu bir Tweet'te paylaşın. Bu promosyonla ilgili kuralları ve ayrıntılı bilgileri burada bulabilirsiniz.

Katılımcı Ödülleri

  • Thunder Token (TT) oylamayı kazanır ve Binance.com'da listelenirse, TT'ye oy veren tüm katılımcılar, her katılımcının oy sayısına göre 42.500.000 TT değerindeki toplam ödül havuzunu bölüşecektir. 
  • Measurable Data Token (MDT) oylamayı kazanır ve Binance.com'da listelenirse, MDT'ye oy veren tüm katılımcılar, her katılımcının oy sayısına göre 24.000.000 MDT değerindeki toplam ödül havuzunu bölüşecektir. 
  • Oylamada ikinci sırayı alan tokene oy veren kullanıcılar daha sonra her katılımcının oy sayısına göre 3.040 BNB değerindeki bir havuzu bölüşecektir. 

Kazanan tokene verilen oy başına hediye tahsisi = (1 / Kazanan tokenin aldığı toplam oy sayısı) X Toplam Hediye Havuzu.

İkinci gelen tokene verilen oy başına hediye tahsisi = (1 / İkinci gelen tokenin aldığı toplam oy sayısı) X İkinci Gelen Hediye Havuzu.

Hüküm ve koşullar:

  • Kullanıcıların oyları, son 6 gün içindeki ortalama günlük BNB bakiyelerine dayalıdır.
  • Kazanan projenin tokenini, coin için cüzdan ve teknoloji entegrasyonunu tamamlandığında, oylamadan sonra makul bir zaman dilimi içinde listelemeye çalışacağız. 
  • Kullanıcılar yalnızca bir proje seçip tüm oylarını o projeye verebilecektir. Her iki proje için de oy kullanamazsınız.
  • Ödüller, oylama bittikten sonra 2 hafta içinde ve kazanan tokenin alım satımı başlamadan önce verilecektir.
  • Oy manipülasyonundan şüphelenilen sonuçları iptal etmek de dahil olmak üzere, bu etkinliğin kurallarını bildirimde bulunmaksızın değiştirme konusunda Binance'in tüm hakları saklıdır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ